SERIÁLY.kinema.SK

O kanadskom spin-offe britského sci-fi seriálu Primeval sme doposiaľ ešte neinformovali, no keďže jeho materská stanica – Space – už vytýčila aj dátumy premiéry (na 29. október), nadišiel čas. Pôvodný seriál vám asi nemusím predstavovať (dožil sa 5 sérií) a tým vlastne ani spin-off s podtitulom New World.

Pôjde v ňom totiž v podstate o to isté – lov tvorov pochádzajúcich z minulosti i budúcnosti, ktoré sa do súčasnosti dostávajú cez časové portály, tzv. anomálie. Kanadský tím lovcov budú tvoriť Niall Matter (Eureka), Sara Canning (The Vampire Diaries), Danny Rahim, Crystal Lowe (Smallville), Miranda Frigon (Sanctuary, Jake 2.0) a Geoff Gustafson (Once Upon a Time). V 13-dielnej 1. sérii aj hosťovať budú prevažne herci známy z rôznych sci-fi seriálov.

Ako napríklad Louis Ferreira (Stargate Universe, The Andromeda Strain), Colin Ferguson (Eureka), Lexa Doig (Continuum, Stargate SG-1, Andromeda) či Patrick Gilmore (Stargate Universe, Riese). V úvodnej časti sa dokonca objaví aj Andrew Lee Potts z pôvodného britského tímu.

VIAC O TITULE:Komentáre

  1. Mayan | október 5., 2012 o 13:53 |

    Zane a Jenna? Super :-) Pôvodný seriál som nikdy nevidela, ale toto ma zaujímavé obsadenie, vrátane hosťujúcich..

  2. Mayo | október 22., 2012 o 01:20 |

    ahojte, obsadenie je zaujimave, ale myslim si, ze by bolo dobre keby tam boli povodne pariky ako Connor s Abby, Becker s Jess a Matt s Emily, dost som si zvykol na tieto postavy, tak dufam, ze tam bude aj povodne obsadenie z povodneho serialu Primeval.. Ak by boli nejake novinky o tomto tak dajte sem vediet, budem to tu pravidelne sledovat :)

  3. ema | február 4., 2013 o 20:37 |

    ahoj,myslim že mi tam bude connor s abby hodně chybět mám je rada a starý tým byl super:/. Ale těšim se na nový díly som zvědavá doufám že se tam aspoň ještě ukáže někdo s předešlého seriálu. :)

Napíšte svoj názor