SERIÁLY.kinema.SK

Fanúšikovia Bryana Fullera a jeho tvorby (Pushing Daisies, Dead Like Me, Wonderfalls a pripravovaný Hannibal) budú mať na Halloweena Vianoce! Stanica NBC sa totiž rozhodla 26. októbra odvysielať ako halloweensky špeciál pilot seriálu Mockingbird Lane, ktorý podľa jeho scenára zrežíroval Bryan Singer (Valkyrie, Superman Returns, X2, X-Men). Ide o remake sitkomu The Munsters vysielaného v 60tych rokoch minulého storočia – zatiaľ však iba možný, nakoľko v NBC sa ešte stále nerozhodli, či ho povýšia na seriál, teda objednajú ďalšie časti, alebo ho zahodia. S pilotom totiž vraj neboli úplne spokojní, no mal stáť okolo 10 miliónov dolárov! Jeho nasadenie jednak môže znamenať, že pred (ne)objednaním chcú vedieť názor a veľkosť publika, no možno, že ide čisto iba o odpísanie nákladov. Pozrite si upútavku:

Munsterovcov v tejto reimaginácii stelesnia Jerry O´Connell (The Defenders, Crossing Jordan, Sliders), Portia de Rossi (Better Off Ted, Arrested Development, Ally McBeal), Eddie Izzard (Treasure Island, United States of Tara, The Riches), Mason Cook (The Middle, Spy Kids: All the Time in the World in 4D) a Charity Wakefield (The Raven).

Stanica ďalej zrušila seriálovú novinku The Next Caller ešte pred jej uvedením. Na midseason si objednala 6 epizód no nakrúcanie stopla po 4. nakoľko sa jej nepozdával smer, ktorým sa tvorcovia vydali. Ani už dokončené neodvysiela.

VIAC O TITULE:Napíšte svoj názor