SERIÁLY.kinema.SK

Po NBC, Fox a The CW pristúpila k predlžovaniu noviniek už aj stanica CBS. Z jej jesenných noviniek majú po dnešku istú celú úvodnú sériu oba zvyšné drámy, teda Elementary aj Vegas.

Ide o klasické predĺženie o 9 častí – z 13 na 22. Na rozhodnutie o ďalšom osude čaká od CBS už iba sitkom Partners, no zrejme bude podobný ako ten seriálu Made In Jersey. Stanica NBC si, mimochodom, doobjednala k úvodnej sérii sitkomu Guys With Kits 5 epizód vo forme scenárov.

VIAC O TITULE: ,Komentáre

  1. Yukari | október 23., 2012 o 23:08 |

    Elementary som sa síce na začiatku bála, ale terajšie nadšenie z jeho predĺženia je až priam neopísateľné :D

  2. Peter Šulek | október 24., 2012 o 08:43 |

    Oplati sa to Elementary? Pretoze po prvej casti to vsetci zadupali do zeme tak som to zavrhol. Samozrejme ak kvoli Sherlock-ovi na BBC..

  3. Yukari | október 24., 2012 o 15:28 |

    Osobne sa mi to veľmi páči, neviem, prečo to ľudia zadupávajú. Netreba sa zamerať na prípady ale na vzťah Holmesa a Watsonovej, netreba to porovnávať s BBC!Sherlockom pretože nejaká hlúpa dráma od CBS predsa nemôže konkurovať serióznemu seriálu od BBC. Zmena Watsonovho pohlavia nemá na seriál žiaden vplyv okrem toho, že ju teraz hrá Lucy Liu a Lucy Liu je úplna HBIC ktorá sa od Holmesa nenechá buzerovať. To isté by sa dalo síce robiť aj s mužom, no Lucy Liu tomu dodáva také krásne je ne sais quoi. Johnny Lee Miller hrá fajn Holmesa, tiež sa do tej postavy pustil vlastným štýlom iným od predchádzajúcich predstaviteľov (Cumberbatcha, Downeyho, Bretta). Čakaj skôr niečo na štýl Housea než BBC!Sherlocka len s menej sidekickmi a nebudeš sklamaný :)

Napíšte svoj názor