SERIÁLY.kinema.SK

Od dnešného dňa by mal byť okrem iných aj na území Slovenska i Česka (zo satelitu Thor) dostupný tematický kanál Comedy Central Extra, pre naše krajiny lokalizovaný „iba“ českými titulkami. Seriály.sk sa ako prvému médiu podarilo spoznať programovú skladbu a štruktúru stanice. Na čo všetko sa môžu tešiť fanúšikovia žánru?

Prevažne stand-upy a late-night shows, ale aj seriály ako South Park či Workaholics. Highlightom dnešného večera je napr. „Roast“ Charlieho Sheena.

Viac nájdete v samotnom augustovom programovom pláne CCX, ktorý nenájdete zatiaľ nikde inde! Ak stanica Comedy Central Extra sa ešte nenachádza vo vašom programovom balíku, no mali by ste o ňu záujem, treba sa obrátiť na svojho káblového/satelitného operátora.Komentáre

  1. Roman-tik | august 3., 2012 o 11:08 |

    No dalšia zbytočná stanica dorazila na Slovensko. Fakt už začína byť husto aj v tom televiznom priestore u nás. Snáď aspoň príchod CBS do zone … urobí nejaké zmeny v kvalite programov.

    Keby bolo také jednoduché obrátiť sa na káblového či satelitného operátora :-)

    Skylink má snáď najlepší výber programov a v HD nemá konkurenciu a napriek tomu nie je schopný zaradiť AXN,universal ch. ktoré sú snáď vo všetkých platformách u nás (ešte aj digi ich má) a to ešte aj cs link spoluvlastnia , ktorý ich má. To akože jedine oni sa nevedia s nimi dohodnúť? dosť divné, ale ešte by som veril, že je tam technický problém s transportérom ktorý je ešte v zastaralom formáte, no skylink ako líder trhu by sa nemal nechať zastaviť takýmito prekážkami. Uvidíme ako sa rozbehne DAJTO, myslím, že každý kto pozná markízu vedel čím začnú :-) Bola len jedna jediná možnosť,strážca texasu príde každý deň.

Napíšte svoj názor