SERIÁLY.kinema.SK

Fanúšikovia Doctora Who po celom svete sa radujú, pretože dnes ráno o šiestej britského času bol zverejnený nový trailer na 7. sériu. Jedenapolminútový trailer vyzerá ozaj epicky a akčne, určite sa máme na čo tešiť! Presvedčte sa sami:

Okrem traileru bola zverejnená aj prvá oficiálna promo fotka k tejto sérii, ktorá vyzerá na doktorské pomery dosť seriózne:

Známe sú už aj názvy prvých štyroch epizód (POZOR: Obsahujú mierne načrtnutie deja epizód). Séria odštartuje časťou Asylum of the Daleks od Stevena Moffata, v ktorej by sa mali vyskytovať všetky druhy Dalekov, ktoré sa v seriáli objavili v celej jeho histórii. Druhá epizóda ponesie názov Dinosaurs on a Spaceship (Chris Chibnall) – v nej Doktor spolu s Amy, Rorym, Roryho otcom (Mark Williams), Kráľovnou Nefertiti (Riann Steele) a prieskumníkom z eduardského obdobia (Rupert Graves) pristanú na vesmírnej lodi s dinosaurami. Bude to prvýkrát, čo sa dinosauri v seriáli objavia od jeho obnovenia v roku 2005 (juchú!). Tretia epizóda s názvom A Town Called Mercy (Toby Whithouse) sa bude odohrávať na Divokom západe a v štvrtej Cubed (opäť od Chrisa Chibnalla) sa opäť objaví fiktívna vojenská organizácia UNIT. Piata epizóda síce názvov zatiaľ nemá, ale je známe, že ju napísal Moffat, bude sa odohrávať v New Yorku, budú sa v nej vyskytovať Weeping Angels a bude to epizóda, v ktorej seriál nadobro opustia Pondovci.

Ako spoločníčka ich nahradí Jenna-Louise Coleman – prvýkrát sa objaví vo vianočnom špeciáli (šiesta epizóda) a odvtedy bude sprevádzať Doktora. Zatiaľ toho o nej veľa nevieme, iba to, že sa „asi“ bude volať Clara.

Zvyšných osem epizód sa odvysiela začiatkom roka 2013, teda vysielanie bude prebiehať na rovnakom princípe ako pri poslednej 6. sérii – séria sa rozdelí na dva „minisérie“. Premiéra Asylum of the Daleks nebola ešte upresnená, ale je mala by sa konať ešte v auguste.

VIAC O TITULE:Komentáre

  1. Janulka | august 2., 2012 o 19:12 |

    Amy mi bude chybat

Napíšte svoj názor