SERIÁLY.kinema.SK

Káblová televízia Lifetime objednala dva piloty:

  • The Secret Lives of Wives (pracovný názov): adaptácia knihy z pera Iris Krasnow o neprikrášlenej pravde za manželstvami štyroch žien a úprimnom zobrazení hlavnej výzvy, ktorej každý vzťah čelí: emocionálna a sexuálne trvácnosť. Scenár: Jill Gordon (Five). Výkonní producenti: Dan Lin (Sherlock Holmes) a Jennifer Gwartz (Veronica Mars). Štúdio: Lin Pictures v spolupráci s Warner Horizon Television.
  • Witches of East End: adaptácia bestselleru Melissy de la Cruz o dobrodružstvách matky a jej dvoch dospelých dcér (obe sú nevedomky ďalšou generáciou čarodejníc svojej rodiny), ktoré žijú na prvý pohľad tichý, nudný moderný život v prímorskom mestečku North Hampton na Long Island. Keď sa však jedna z dcér zasnúbi s mladým a bohatým prisťahovalcom, séria udalostí prinúti matku priznať dcéram, že sú mocné a nesmrteľné čarodejnice. Scenár: Maggie Friedman (Dawson’s Creek, Jack and Bobby a Eastwick). Štúdio: Fox 21 a 3 Arts Entertainment.

Aj stanica NBC dala zelenú jednému pilotu o tajnom živote. Objednala:

  • The Secret Lives of Husbands and Wives: adaptácia rovnomennej novely Josie Brown. Pôjde o mix thrilleru a „soapu“, ktorý sa sústredí na vraždu a lži v rámci úzkej skupiny troch párov. Scenár: Sascha Penn. Výkonní producenti: Jerry Bruckheimer a Jonathan Litman.

Aj TNT môže mať seriál filmového producenta. Objednala:

  • The Last Ship: adaptácia populárnej novely Williama Brinkleyho sa sústredí na posádku trpédoborca, ktorá – po tom, čo globálna katastrofa vyľudní svet – je nútená konfrontovať sa so skutočnosťou, že patrí k jedným z mála preživších na Zemi. Scenár: Hank Steinberg (Without a Trace) a Steven Kane (The Closer)Komentáre

  1. tukan4 | júl 20., 2012 o 22:57 |

    the last ship VELMI pripomina El Barco, spanielsky serial ktory davala AXN, kedze dejova linia je presne rovnaka..

Napíšte svoj názor