SERIÁLY.kinema.SK

V 5. sérii seriálu Damages budú Glenn Close a Rose Byrne sekundovať, ako sme to už avizovali, Ryan Philippe, John Hannah a Jenna Elfman. Pozrite si týchto nemenej známych hercov v ich najnovších úlohách v minútovom traileri tejto záverečnej série:

VIAC O TITULE:Komentáre

  1. Roman-tik | júl 5., 2012 o 17:42 |

    Počas celého seriálu sa vyskytovali celkom známi herci aj v menších úlohách a toto televízne dielo je snáď vrcholom dramatických seriálov o právnikoch, kde glen close predviedla svoj herecký vrchol. Presne iný vrchol predviedla tv joj keď seriál zabudli označiť csi – petty, nebezpečná advokátka a seriál uvádzali v neskorých či skôr skorých ranných časoch, skončili s treťou sériou, podobne ako nova, ktorá však dala seriálu aspoň trochu lepší čas hodný jeho kvalitám, nehovoriac o veľkom fiasku, keď joj prehodila diely a finále odvysielala pár dielov pred koncom.

    Tak sa teším na záver seriálu, ktorý dokázal, že aj právnický seriál môže diváka priklincovať do kresla a držať ho tam pár sérii, podobne ako breaking bad, ktorý ale asi naše telky uvedú až bude v petržalke električka :-)

Napíšte svoj názor