SERIÁLY.kinema.SK

Káblová televízia Starz včera na mnohých veľké prekvapenie oznámila, že nadchádzajúca 3. séria seriálu Spartacus s čerstvo prideleným podtitulom War of the Damned bude jeho poslednou. Dôvody sú vraj kreatívne, no je čudné, že stanica ide zrušiť ukončiť svoj vôbec najúspešnejší seriál iba po troch sériách (štyroch, ak započítam aj prequel), a to jeho tvorca Steven S. DeKnight sa kedysi vyjadril, že by príbeh Spartacusa vedel rozprávať 5 až 7 sezón. K tomuto svojmu vyjadreniu sa teraz aj vrátil v jednom rozhovore, v ktorom sa bližšie vyjadruje k dôvodom tohto rozhodnutia. Nám neostáva nič iné, len sa s ním zmieriť a tešiť sa na veľkolepú záverečnú sériu, ktorej prvé propagačné materiály si môžete vychutnať nižšie:

VIAC O TITULE:Komentáre

  1. Ondro | jún 5., 2012 o 15:16 |

    Keby že sa do seriálu nezamieša Andyho rakovina, určite by s apokračovalo do tých 7. sérii. škoda no ale že aj AMC to má nahnuté so zmluvou u satelitného poskytovateľa.

  2. Roman-tik | jún 5., 2012 o 19:41 |

    Starz je celkovo dosť provokatívna stanica a jej diela sú fakt výnimočné, otvárajú témy, ktoré sa nevidia bežne v televízii a v plnej naturalite …môžu ďakovať HBO, ktoré kedysi dávno vyhralo spor o cenzúru v USA na káblových staniciach.

    No spartacus bol ďalším skvostom, ktorý mal dobre nabehnuté na dlhoročný seriál, ale vždy niečo nečakané príde a náhle je koniec, ale nemyslím, že by to bola nejaká tragédia, myslím, že to bol skvelý príbeh a určite si na záver pripravia nejakú najkrvavejšiu bitku v dejinách seriálov :-)

Napíšte svoj názor