SERIÁLY.kinema.SK

Možné pokračovanie kultového seriálu Dallas po 20 rokoch bolo káblovou televíziou TNT ohlásené už viac ako pred rokom a následne dostalo od nej oficiálne zelenú začiatkom júla minulého roku. Z vyše ročného čakania na jeho uvedenie ostáva už iba týždeň, tak sa teda pozrime ako veľkolepo očakávajú premiéru nového Dallasu v samotnom titulnom meste:

Viac zaujímavostí na oficiálnej FB stránke staronového seriálu.

VIAC O TITULE:Komentáre

  1. Roman-tik | jún 8., 2012 o 17:26 |

    Niektoré veci by mali ostať zachované tak ako si ich pamätáme z minulosti a nie ich resuscitovať pokaždé, keď scenáristom dôjdu nápady. Dallas bol kult už v dobe svojho vysielania a niektoré scénky sa zapísali do dejín. Bitky v bazéne bobby vs j.r. boli vždy veselé :-)

    Ale čo tento seriál môže povedať súčasnej generácii, ktorá ťahá sledovanosť a určuje trendy dnešného sveta, len ďalší seriál o intrigách, ktorých od skončenia dallasu natočili neúrekom. Mená na ktorých sme vyrastali sú dnes dávno vymenené za iné, ktoré tvoria svoj kult práve teraz.

    Podobne ako BH 902 10 navždy ostane kultom na ktorom vyrástla možno nejedna generácia a ďalšia resuscitácia ho len uráža a snaží sa kopírovať niečo o čo možno dnes nikto nestojí …Každý seriál fungoval vo svojej dobe a neustále sa ukazuje, že cestovanie v čase sa proste neopláca. Snáď len jedna výnimka čo sa nesnažila kopírovať pôvodný seriál a ukázala, že cesta po vyšlapaných chodníčkoch nie je vždy to najlepšie. No nikitka si razí svoju cestu a dosť úspešne.

    Tak uvidíme ako sa dallas prebije v dnešnej modernej seriálovej dobe.

Napíšte svoj názor