SERIÁLY.kinema.SK

Vegas (CBS)

Extra, Seriály 12/13 máj 21., 2012

Vegas: Dráma inšpirovaná skutočným príbehom bývalého šerifa Las Vegas – Ralpha Lamba, majiteľa ranče povereného zavedením poriadku v Las Vegas v 60tych rokoch minulého storočia, mecce hazardných hier a zábavy. Lamb nič iné nechcel, len aby mohol v pokoji viesť svoj ranch, no mesto sa hemží cudzincami a korupcia je na vzostupe a tak ho starosta Las Vegas požiada (keďže Lamb je bývalým vojenským policajtom z čias 2. svetovej vojny), aby sa pozrel na prípad vraždy zamestnanca kasína. A tu sa mu skrížia cesty s Vincentom Savinom, nemilosrdným mafiánom z Chicaga, ktorý má v pláne osvojiť si Las Vegas.

Hrajú: Dennis Quaid (G.I. Joe: The Rise of Cobra, Vantage Point, The Day After Tomorrow), Michael Chiklis (No Ordinary Family, The Shield, Fantastic Four), Jason O´Mara (Terra Nova, Life On Mars, Men In Trees), Carrie-Anne Moss (Chuck, Matrix) a Taylor Handley (Southland, Hidden Palms, The O.C.)

Réžia: James Mangold (Men In Trees, 3:10 to Yuma, Walk the Line)
Výkonní producenti: Nicholas Pileggi (Casino, Goodfellas), Greg Walker (The Defenders, Without a Trace, Smallville), Cathy Konrad, Arthur Sarkissian a James Mangold
Štúdio: CBS Television Studios

Prvé upútavky:

VIAC O TITULE:Napíšte svoj názor