SERIÁLY.kinema.SK

Revolution: Náš celý život závisí od elektriny. Čo by sa stalo, keby prestala fungovať? Nuž, jedného dňa, akoby sa iba vypínač stlačil, sa celý svet ponorí do tmy. Lietadlá začnú padať, nemocnice sa zavrú a komunikácia bude nemožná. A bez výdobytkov techniky, kto nám povie prečo? O 15 rokov neskôr, život  je opäť taký, ako pred Priemyselnou revolúciou: keď Slnko zapadne, lampáše a sviečky sa zapália. Život je pomalší, sladší… Či ani nie? Život mladej ženy sa dramaticky zmení, keď armáda zabije jej otca, ktorý vraj mal niečo spoločné s výpadkom. Vydá sa teda spolu s ďalšími na cestu za odpoveďami…

Hrajú: Billy Burke (The Twilight Saga), Tracy Spiridakos (Being Human), Anna Lise Phillips (Terra Nova), Zak Orth (Romeo + Juliet), Graham Rogers (Memphis Beat), J.D. Pardo (A Cinderella Story), Giancarlo Esposito (Once Upon a Time, Breaking Bad), David Lyons (The Cape), Maria Howell (The Blind Side), Tim Guinee (“Iron Man”) a Andrea Roth (Ringer, Rescue Me)

Scenár: J.J. Abrams (Lost, Person of Interest) a Eric Kripke (Supernatural)
Réžia: Jon Favreau (Iron Man 1-2)
Výkonní producenti: J.J. Abrams, Eric Kripke, Jon Favreau a Bryan Burk (Lost, Star Trek)
Štúdio: Bonanza Productions Inc. v spolupráci s Bad Robot Productions, Kripke Enterprises a Warner Bros. Television

Upútavky:


VIAC O TITULE:Komentáre

  1. MartinDeBill | máj 14., 2012 o 10:35 |

    Spočiatku ten prvý trailer vyzeral celkom fajn, ale potom mi to už začalo pripomínať Terranovu a v tej chvíli sa mi ten trailer prestal páčiť. Môže to byť celkom dobrý námet na seriál, ale prečo sa vždy niečo takéto musí odohrávať niekoľko rokov v budúcnosti? Och ..

  2. terrorix | máj 14., 2012 o 14:04 |

    MartinDeBill: Suhlasim s tebou presne ten isty pocit som zazil pri sledovani toho prveho traileru. Ale aj tak pozrem zopar prvych casti a uvidime. Terra Novu som dopozeral do konca a aj ked to bol serial aky bol, kludne by som pozreal aj dalsiu seriu, keby nezrusili serial..

  3. tukan4 | máj 19., 2012 o 02:22 |

    toto moze byt taky vyborny serial!! vyzera ako terra nova, len si musia dat pozor aby tak isto nedopadli.. ked to urobia dobre tak to bude naozaj super, lebo namet je fakt zaujimavy …tesim sa na to a som zvedavy ! :)

Napíšte svoj názor