SERIÁLY.kinema.SK

Last Resort: 500 stôp pod hladinou oceána, ponorka Colorado vybavená balistickou raketou dostane cez rádio-kanál, ktorý sa používa iba ak je vlasť v ohrození, rozkaz odpáliť nukleárne zbrane na Pakistan. Keď kapitán ponorky požiada o opätovné potvrdenie, Biely dom ho bez okolkov zbaví funkcie, no keď ani jeho nástupca nevykoná tento rozkaz bez potvrdenia, Colorado sa stane terčom útokov a ponorku napokon aj zasiahnu. Jej posádka sa ocitne na dne oceána vyhlásená za nepriateľov svojou vlastnou krajinou. Podarí sa im však dostať sa na povrch, a to na exotický ostrov, kde nájdu pre seba útočisko a šancu na nový život. Aspoň kým si neočistia svoje mená a budú sa môcť vrátiť domov.

Hrajú: Andre Braugher (Men of a Certain Age, The Andromeda Strain), Scott Speedman (The Vow, Felicity), Daisy Betts (Sea Patrol, Persons Unknown), Dichen Lachman (Being Human, Dollhouse), Daniel Lissing (Crownies), Sahr Ngaujah (House of Payne), Camille de Pazzis, Autumn Reeser (Hawaii Five-0, No Ordinary Family, Entourage, The O.C.), Jessy Schram (Falling Skies, Once Upon a Time) a Robert Patrick (The Gangster Squad)

Scenár: Shawn Ryan (The Chicago Code, Terriers, The Unit, The Shield) a Karl Gajdusek
Réžia: Martin Campbell (Green Lantern, Casino Royale)
Výkonní producenti: Shawn Ryan, Karl Gajdusek, Martin Campbell a Marney Hochman Nash
Štúdio: Middkid Productions v spolupráci so Sony Pictures Television

Prvá upútavka:

VIAC O TITULE:Komentáre

 1. mikosuo | máj 19., 2012 o 16:18 |

  jeden z mala novych serialov co ma zaujal…
  hadam aspon prvu seriu daju celu uz teraz mam strach zo sledovanosti

 2. studo | máj 19., 2012 o 21:32 |

  toto vyzerá ako super námet avšak na maximálne 1 sériu…

 3. zaooo | máj 20., 2012 o 22:11 |

  jj tiez to tak vidim najlepsie na miniseriu… hadam neskonci ako mnoho us serialov – otvoreny koniec alebo posledne casti serie vyjdu len na dvd

Napíšte svoj názor