SERIÁLY.kinema.SK

Emily Owens, M.D.: Trvalo to dlho, kým sa Emily Owens preniesla cez strednú školu a začala sa cítiť skutočnou dospelou. Konečne vyštudovala medicínu a začína praxovať v Denver Memorial Hospital, kde má možnosť pracovať so svetoznámou kardiologičkou, ale aj ďalším nováčikom, do ktorého je tajne zamilovaná už od výšky. Prečo ju teda každý varuje, že nemocnica nie je až tak odlišná od strednej? Príde na to sama, keď narazí na svoju stredoškolskú nepriateľku, krásnu a populárnu Cassandru Kopelson, ktorá je v nemocnici tiež nová. Zdá sa, že sú opäť rivalky, a to nie len ako začínajúce lekárky, ale aj o pozornosť Willa Ridera. Tyra, ďalšia začínajúca lekárka, ju však zasvätí ako rozpoznať stredoškolský pôvod lekárov: zo športovcov sa stávajú ortopédi, z protivných dievčat plastické chirurgičky, rebeli sú na pohotovosti, Tyra je dcérou riaditeľa a Emily nováčikom, rovnako spoločensko trápnym ako na strednej.

Hrajú: Mamie Gummer (Off the Map), Justin Hartley (Smallville), Michael Rady (The Mentalist, House of Lies, Melrose Place, Greek, Swingtown, The Sisterhood of Travelling Pants), Aja Naomi King, Kelly McCreary (White Collar) a Necar Zadegan (The Event, 24)

Réžia: Bharat Nalluri (Spooks, Outcasts)
Výkonní producenti: Jennie Snyder Urman (90210, Lipstick Jungle, Men In Trees, Gilmore Girls), Dan Jinks (Pushing Daisies, Milk, Traveler, Big Fish) a Bharat Nalluri
Štúdio: CBS Television Studios a Warner Bros. Television

Prvé upútavky:

VIAC O TITULE:Komentáre

  1. mummy | máj 26., 2012 o 14:24 |

    Hlavná hrdinka mi je na prvý pohľad dosť nesympatická, ale inak to vyzerá celkom fajn, možno tomu dám šancu.

  2. Shawn | máj 26., 2012 o 16:31 |

    je to inak dcéra Meryl Streep… (no jej herecký nezdedila, aspoň podľa mňa…)

  3. Ondro | máj 26., 2012 o 16:58 |

    Podoba tam je :) btw, mne napr. v Off The Map nevadila

Napíšte svoj názor