SERIÁLY.kinema.SK

Chicago Fire: Žiadna práca nie je stresujúcejšia, nebezpečnejšia a radostnejšia než tá hasičov, záchranárov a zdravotníkov stanice Chicago Firehouse 51. To sú stáli hrdinovia Ameriky – odvážni muži ale aj ženy, ktorí strmhlav idú do nebezpečenstva kým ostatní utekajú opačným smerom. No toto povolanie má nemalý dopad na súkromný život človeka. Dobré reputácie a veľké egá skombinované s tlakom na dobrý výkon a rýchle rozhodnutia stavajú členov tímu do rozporov. A keď stratia jedného zo svojich, obviňujú jeden druhého.

Hrajú: Jesse Spencer (House), Taylor Kinney (The Vampire Diaries, Trauma), Eamonn Walker (Oz), Charlie Barnett, (Law & Order: SVU), David Eigenberg (Sex and the City), Monica Raymund (The Good Wife, Lie to Me), Lauren German (Hawaii Five-0), Teri Reeves (Three Rivers) a Merle Dandridge (Sons of Anarchy)

Scenár: Derek Haas (3:10 to Yuma) a Michael Brandt (3:10 to Yuma)
Réžia: Jeffrey Nachmanoff (Homeland)
Výkonní producenti: Dick Wolf (Law & Order), Derek Haas, Michael Brandt, Peter Jankowski (Law & Order) a Danielle Gelber
Štúdio: Universal Television a Wolf Films

Upútavky:


VIAC O TITULE:Komentáre

  1. Neamow | máj 14., 2012 o 15:30 |

    boze ten falosny prizvuk Jesseho Spencera…

  2. Ondro | máj 14., 2012 o 15:45 |

    3 diely a je so seriálom koniec

  3. tukan4 | máj 19., 2012 o 02:12 |

    toto nevydrzi dlho.. ja by som si nepozrel ani jednu cast … tento serial musel byt strasne lacny, lebo inak si neviem predstavit ako si v NBC mohli mysliet, ze toto bude mat uspech….

Napíšte svoj názor