SERIÁLY.kinema.SK

The Carrie Diaries: Píše sa rok 1984 a život pre Carrie Bradshaw nie je ľahký. Jej mladšia sestra je od smrti ich matky ešte neskrotnejšia ako predtým, pre ich otca zas nie je ľahké starať sa o dve tínedžerky zrazu sám. Život Carrie spríjemňujú jej kamarátky a kamaráti, no život na predmestí v Connecticut ťažko odpúta jej pozornosť od svojich problémov. A aj keď príchod sexi výmenného študenta prinesie do jej sveta nejaké to vzrušenie, stále bojuje so smútkom. A preto keď jej otec jej ponúkne šancu na stáž v právnickej firme na Manhattane, Carrie sa jej hneď chytí. Pôvab New Yorku ju hneď očarí a keď sa zoznámi s Larissou, redaktorkou módneho časopisu, je inšpirovaná klubovou kultúrou a jedinečnými jednotlivcami, ktoré vytvárajú Larissin svet. Rodina a priatelia môžu mať v srdci Carrie veľké miesto, no zamilovala sa do najdôležitejšieho „muža“ vo svojom živote – Manhattanu. (Adaptácia kníh The Carrie Diaries a Summer and the City.)

Hrajú: AnnaSophia Robb (Soul Surfer, Race to Witch Mountain, Bridge to Terabithia, Charlie and the Chocolate Factory), Austin Butler (Switched at Birth, Life Unexpected), Ellen Wong (Scott Pilgrim vs. the World, Combat Hospital), Katie Findlay (The Killing), Stefania Owen (Running Wilde, The Lovely Bones), Brendan Dooling, Chloe Bridges (90210, Freddie), Freema Agyeman (Doctor Who, Law & Order: UK, Little Dorrit) a Matt Letscher (Brothers & Sisters, Entourage, Eli Stone)

Scenár: Amy B. Harris (Sex and the City, Gossip Girl, Just My Luck)
Réžia: Miguel Arteta (Englightened, Cedar Rapids)
Výkonní producenti: Amy B. Harris, Josh Schwartz (Hart of Dixie, Gossip Girl, Chuck, The O.C.), Stephanie Savage (Hart of Dixie, Gossip Girl, The O.C.), Len Goldstein (Hart of Dixie) a Candace Bushnell
Štúdio: Fake Empire v spolupráci s Warner Bros. Television

Prvá upútavka:

VIAC O TITULE:Napíšte svoj názor