SERIÁLY.kinema.SK

Beauty and the Beast: Catherine Chandler, múdra a priama detektívka, bola pred niekoľkými rokmi svedkom vraždy svojej matky. Ani ona sama by dnes nežila, keby ju vtedy pred dvoma ozbrojenými mužmi niekto alebo skôr niečo nezachránilo. Nikto jej nikdy neveril, no ona je presvedčená, že to, čo zaútočilo na tých vrahov, nebolo zviera, ale človek. Odvtedy už uplynulo niekoľko rokov a Catherine je silná a sebavedomá policajtka. Vyšetrovanie jedného prípadu ju zavedie k šarmantnému lekárovi, ktorý mal zomrieť počas služby v Afganistane 10 rokov dozadu. Catherine zisťuje, že Vincent Keller je stále nažive a bol to on, kto ju zachránil pred smrťou. Zo záhadných dôvodov sa však musel ukrývať a žiť mimo normálnej spoločnosti. Keď sa totiž rozzúri, premení sa na hrôzostrašné zviera a nedokáže ovládať svoju zvýšenú silu a zmysly. Castherine mu však za výmenu informácií o vrahoch jej matky sľúbi, že nikomu neprezradí jeho identitu. (Adaptácia rovnomenného seriálu.)

Hrajú: Kristin Kreuk (Chuck, Smallville), Jay Ryan (Terra Nova, Sea Patrol), Max Brown (The Tudors), Nina Lisandrello, Nicole Gale Anderson (Make It or Break It, Jonas), Austin Basis (Life Unexpected) a Brian White (Men of Certain Age, The Shield, The Cabin in the Woods, Moonlight)

Výkonní producenti: Jennifer Levin (Without A Trace, Felicity), Sherri Cooper (Brothers and Sisters), Bill Haber (Rizzoli & Isles), Paul J. Witt & Tony Thomas (A Better Life), Ron Koslow (Moonlight) a Gary Fleder (Life Unexpected, October Road)
Štúdio: CBS Television Studios

Prvé upútavky:

VIAC O TITULE:Napíšte svoj názor