SERIÁLY.kinema.SK

Káblová televízia TBS sa po krátkej odbočke k drámam (aj keď stále komediálnym), ktorej súčasťou boli tituly Glory Daze (ktorý sa dožil iba 10 častí) a Franklin & Bash (ktorý nakoniec skončil na sesterskej stanici TNT), vracia k sitkomom. Štafetu po My Boys, asi najznámejšom pôvodnom sitkome stanice, ktorý skončil na jeseň 2010, prevezme už 24. mája sitkom s názvom Men At Work. Stojí za ním Breckin Mayer (Franklin & Bash) a sleduje príhody štyroch kamarátov/kolegov v časopise (Danny Masterson: That ’70s Show, Yes Man; Michael Cassidy: Privileged, The O.C.; Adam Busch: Buffy the Vampire Slayer a James Lesure: Las Vegas).

Nebude to však jediný pôvodný sitkom, ktorý TBS počas leta uvedie – Men at Work 19. júla vystrieda projekt, za ktorým stojí okrem iných aj Vince Vaughn (showrunnerom je Rob Long: Cheers). Sitkom s názvom Sullivan & Son sa točí okolo rodinke, ktorá vlastní bar (známy aj ako neoficiálny miestny úrad) v pracovnej štvrti Pittsburgu. Hlavné postavy stvárňujú Steve Byrne, Dan Lauria (The Wonder Years), Jodi Long (Eli Stone), Owen Benjamin, Vivian Bang, Brian Doyle Murray, Christine Ebersole, Valerie Azlynn a Brooke Lyons (2 Broke Girls).

Len poznamenám, že stanica TBS sa za prvý kvartál roku 2012 stala najsledovanejšou káblovou televíziou v prime-time u mladých 18-49, a to aj napriek tomu, že nevysiala žiaden pôvodný program!

VIAC O TITULE: ,Napíšte svoj názor