SERIÁLY.kinema.SK

Smash. Doslova

News marec 24., 2012

Kým stanica CBS predčasne obnovovala vo veľkom, NBC, zdá sa, ide na to po jednom a najprv rozhoduje o osude noviniek. Po seriáli Grimm 2. sériou obdarovala aj Smash!

Fanúšikovia seriálu sa dočkajú minimálne 15 nových epizód (rovnaký počet bude mať aj úvodná séria), no túto sériu už nebude mať pod palcom pôvodná tvorkyňa Theresa Rebeck. Tá totiž z funkcie „showrunner“ odstupuje a zatiaľ nie je známe, kto prevezme toto žezlo. Rebeck však nezmizne úplne, naďalej zostane výkonnou producentkou a mala by sa podieľať aj na písaní scenárov.

Vo veľkom sa chystá predčasne obnovovať aj stanica ABC.

Podľa dôveryhodných zdrojov isté miesto v jej programovej štruktúre na sezónu 2012/12 majú, aj keď to ešte nie je oficiálne potvrdené, novinky Once Upon a Time, Revenge, Last Man Standing a Suburgatory a zo zabehnutých Grey´s Anatomy, Castle, The Middle, Modern Family a Happy Endings.

VIAC O TITULE:Komentáre

  1. terrorix | marec 27., 2012 o 17:29 |

    z Once Upon a Time sa tesim, aj ked sa obavam ze co vedia vymysliet do druhej serie, snehulienku „znasilnovat“ dalsiu seriu by uz asi nikoho nezaujimalo a nemalo by to „gule“ :-)

Napíšte svoj názor