SERIÁLY.kinema.SK

Ak čítate AXN blog (alebo sledujete našu facebook stránku), už viete, že AXN počas jari uvedie dva čerstvé – doslova – tohtoročné seriálové novinky, a to konkrétne The River (ktorý absolvoval svetovú premiéru len pred niekoľkými týždňami) a Missing (ktorý na premiéru ešte len čaká). Ten prvý seriálová stanica uvedie počas mája, Missing už o necelý týždeň – 15. marca. Áno, v rovnaký deň ako materská ABC a dokonca o niekoľko hodín skôr! (Vďaka časovému posunu, ktorý praje práve nám…) Seriál aj s českými koreňmi ako prví neuvidia teda Američania, ale vďaka AXN viaceré európske národy vrátane nás – Čechov a Slovákov. Samozrejme, už aj s dabingom. Pozrite si najnovší americký trailer od ABC a tiež českú upútavku od AXN.


Seriál Missing (Pohrešovaný) od 15. marca každý štvrtok o 22:00 exkluzívne na AXN!

VIAC O TITULE: ,Komentáre

 1. Roman-tik | marec 15., 2012 o 07:22 |

  AXN sa vidim snazi, konecne konkurencia pre universal channel, alebo naopak :-) ten sa konecne odmadarcil a spustil good wife S03.

  AXN drzi vsetky americke tahaky, krimi od csi po ncis ale bohuzial by to chcelo aj ine zanre, ktore nie su nonstop na vsetkych tv. Tohtorocna sezóna priniesla kopec noviniek a nejak sa ziadna nikde nevysiela.
  Akurat prima cool vraj startuje terra novu, ktora si zrusenie zasluzila kazdym dinosaurom, ktorý sa na pol minuty ukazal …

  Missing opat prinesie krimi, a opat tu uz bol taky ospevovany serial spolocnosti FOX, ktorý predcasne zrusili, volal sa vanished (zabit hlavnu postavu v polke serie asi fakt nie je dobry napad)a hoci doplazil az na primu jeho koniec ostane vo hviezdach ….

  Stale vsak kopec divakov caka na spustenie AXN HD, ktory na satelite je, ale ziadna platforma u nas ho neponuka.

  A uplne dobrou spravou je, ze tv nova spustila po 4 nasobnej reprize 14. serie pohotovosti aj tu poslednu 15. Sice nejake dva roky je urobeny dabing, serial sa dockal uvedenia az teraz, ale konecne sa uzavrie jeden kult z cias ked NBC kralovala trhu a niektori serialovy maniaci este mozno ani na svete neboli :-)

  Nech ziju seriály …

Napíšte svoj názor