SERIÁLY.kinema.SK

Prvý pôvodný seriál česko-slovenskej verzie HBO Terapie sa dočká pokračovania. Stanica potvrdila, že už v júni začne natáčať druhú sériu.

Terapie dostane s druhou sériou novú supervízorku – bude ňou Lenka Wimmerová, ktorá sa režijne podpísala pod projekty Soukromé pasti, Tchyně a uzený či Nespavost. O zmene v hereckom obsadení HBO nehovorí. V úvodnej sérii bol na čele Karel Roden a v seriáli účinkovali aj Slovenky Kamila Magálová a Táňa Pauhofová.

HBO tiež ohlásilo, že prvú 45-dielnu sériu vydá na DVD: prvých 5 častí 11. apríla a následne ďalšie po desiatich epizódach až do 6. júna. Prvé DVD s piatimi epizódami bude v Česku predávané za maloobchodnú cenu 99 Kč, ďalšie 10-dielne za 199 Kč. Cenu v eurách zatiaľ nepoznáme.

DVD edíciu Terapie zabezpečí spoločnosť Magic Box. Tá okrem Terapie avizuje ďalšiu novinku na trhu: vydá kompletný seriál Twin Peaks (Mestečko Twin Peaks). Gold Box edícia kultovej kriminálky z 90. rokov bude obsahovať 9 diskov a jej česká cena je stanovená na 1 499 Kč. Do predaja sa dostane 25. apríla.

VIAC O TITULE: ,Napíšte svoj názor