SERIÁLY.kinema.SK

History Channel uvedie hviezdne obsadenú 3-dielnu historickú minisériu The Hatfields and McCoys – svoj prvý hraný seriál – na Memorial Day (Deň obetí vojny), ktorý tohto roku vychádza na 28. mája. Odvysiela ju v priebehu troch dní. Pozrite si prvý trailer:

Keď už minisérie a Memorial Day, aj stanica A&E plánuje v tento deň uviesť minisériu, a to novodobé 2-dielne/4-hodinové spracovanie novely Coma, ktorú už v roku 1978 sfilmoval Michael Crichton (ER, Jurassic Park) a jeho adaptácia je dodnes klasikou.

Za minisériou Coma – ako výkonní producenti – stoja Tony a Ridley Scottovci, ktorí pre A&E vyprodukovali aj minisériu The Andromeda Strain (ktorá je, mimochodom, založená na Crichtonovej novele). Jej scenár mal na starosti John J. McLaughlin, jeden zo spoluscenáristov oscarového filmu Black Swan (Čierna labuť). Prevažne oscarové je aj jej obsadenie, účinkovať v nej budú Lauren Ambrose (Torchwood: Miracle Day, Six Feet Under), Steven Pasquale (Rescue Me), Richard Dreyfuss (Tin Man, Close Encounters of the Third Kind, Jaws), Ellen Burstyn (Big Love, The Fountain, Requiem for a Dream, The Exorcist), James Woods (Shark, Ghosts of Mississippi, Casino), Geena Davis (Comander in Chief, Stuart Little, The Long Kiss Goodnight, Thelma & Louise, Beetlejuice, The Fly), ďalej – vo vedľajších úlohách – James Rebhorn (White Collar), Joe Morton (Eureka, The Good Wife, Speed, Terminator 2) a Joseph Mazello (The Pacific, Jurassic Park).

VIAC O TITULE: ,Komentáre

  1. Ondro | február 11., 2012 o 16:31 |

    No toto vyzerá dobre

  2. serieslover | február 12., 2012 o 16:34 |

    teším :-)

Napíšte svoj názor