SERIÁLY.kinema.SK

AXN už dnes uvedie seriálové pokračovanie knižného bestselleru/filmu The Firm. Seriál The Firm (Firma) bude, mimochodom, už tretím seriálom, ktorý stanica uvedie počas tejto sezóny len niekoľko týždňov po premiére v USA (prvé dva boli jesenné Charlie´s Angels a Unforgettable) a ním to ani zďaleka nekončí! Na jar sú prichystané ďalšie dve čerstvé (tohtoročné!) seriálové novinky. To, že ktoré, vám prezradím už v najbližších dňoch/týždňoch, no ak ste nedočkaví, hádať vám nikto nezakazuje. (Na AXN blogu nájdete aj pomôcky.) Teraz ale späť k Firme… Seriál bude mať na AXN dvojhodinovú premiéru špeciálne v nedeľu o 20:00. Ďalšie časti budú na programe od 28. februára, vždy v utorok večer o 22:00.

Ako ste sa mohli dopočuť, seriálová Firma sa v USA veľmi neudomácnila (stanica NBC ju bola nútená odsunúť na sobotu), no to vás vôbec nemusí trápiť. Seriál sa totiž primárne vyrába pre kanály AXN (pre NBC je iba akvizíciou), a preto jeho ďalší osud nezávisí iba od (ne)úspechu v USA. V takej Kanade sa mu, mimochodom, darí, tam sa dokonca naďalej vysiela vo štvrtky. AXN, nech sa deje čokoľvek, odvysiela všetkých na úvod objednaných 22 dielov. A možno aj viac! ;)

VIAC O TITULE:Komentáre

 1. pukky5 | február 19., 2012 o 15:54 |

  Shawn:to akoze to bude 22 casti o jedinej kniznej predlohy ?JOhn Grisham ma viacej knih takze to sa tych 22 casti tocit okolo jednej knihy ktora ma cca 300stran .Dobre som to pochopil?

 2. Shawn | február 19., 2012 o 15:57 |

  pukky: toto je „voľné“ pokračovanie, seriál sa odohráva 10 rokov po udalostiach vo filme resp. v knihe, na ktorej bol film založený…

 3. tukan | február 20., 2012 o 17:53 |

  tento serial ma v amerike katastrofalne vysledky.. mrzi ma to, ale axn v poslednom case vysiela tie najmenej uspesne americke nove serialy.. (charlieho anjeli, unforgettable, a teraz toto) skoda no.. dufam, ze tie novinky budu bud river, alebo alcatraz. ocenil by som ale napr. aj nejake nove sitcomy napr. 2Broke Girls by bolo super!!

 4. Klondike | február 21., 2012 o 15:16 |

  Shawn: A môžeš aspoň prezradiť, ktorý mesiac majú tie dalšie premiéry štartovať?

  Nevedel by si náhodou, či je možné, že bude AXN vysielať aj štvrtú sériu Damages, ked sa v Amerike zmenil vysielateľ?

Napíšte svoj názor