SERIÁLY.kinema.SK

Vo Vancouvri pod vedením Jona Cassara, ktorý naposledy pracoval na 1. sérii Terra Nova (nielen, že zrežíroval viacero epizód ale bol aj výkonným producentom), sa začalo nakrúcanie pilotu nového seriálu s názvom Out of Time. Ide o projekt kanadskej televízie Showcase. Úvodná 10-dielna séria drámy o policajtke z budúcnosti, ktorú stvárni Rachel Nichols (Criminal Minds, Alias), by mala mať premiéru na jeseň 2012. V seriáli ďalej bude účinkovať Victor Webster (Melrose Place, Harper´s Island).

Taktiež kanadská CTV zas objednala seriál Saving Hope (12 epizód), za ktorým stojí Ilana Frank (Rookie Blue). Jeho pilot sa nakrúcal ešte na jeseň 2011. Lekárska dráma sa točí okolo chirurga (Michael Shanks: Stargate SG-1/Atlantis), ktorý padne do kómy; jeho snúbenici (Erica Durance: Smallville), ktorá je tiež chirurgička a novom chirurgovi (Daniel Gillies: The Vampire Diaries), za pomoci ktorého sa Alex snaží zachrániť svojho snúbenca, ktorého nepokojná duša sa túla chodbami nemocnice. Práva na seriál kúpila aj americká stanica NBC, plánuje ho vysielať cez leto.

VIAC O TITULE: ,Komentáre

  1. Frank | január 20., 2012 o 15:12 |

    Michael Shanks byl hlavne ve Stargate SG-1, ale jinak oba dva seriály zní zajimave a navíc mají pomerne zajimavé obsazení

  2. Up | január 24., 2012 o 23:47 |

    Michael Shanks bol v Stargate Atlantis konkretne iba v pilote a potom este v zavere serialu v dvojepizode, takze 3x. V Stargate Universe bol 2x.

Napíšte svoj názor