SERIÁLY.kinema.SK

Káblová televízia ABC Family už po 12. krát vo svojej histórii usporiada tzv. 25 Days of Christmas. Ide o každoročný predvianočný event trvajúci, ako to naznačuje aj jeho názov, 25 dní (od 1. do 25. decembra), počas ktorého programovú štruktúru stanice vypĺňajú iba filmy s vianočnou tematikou, rodinné tituly či animáky.

Pozrite sa, čo všetko ponúkne ABC Family svojim divákom počas svojich „25 dní Vianoc“ v tomto roku. A aby toho nebolo málo, tento event predchádza ďalší, a to Countdown to 25 Days of Christmas, ktorý štartuje už túto nedeľu (20. novembra) a potrvá do konca mesiaca. Hardcore fanúšikovia Vianoc si teda prídu na svoje hoc aj niekoľko týždňov v predstihu. Počas oboch eventov stanica uvedie aj po jednej pôvodnej filmovej novinke.

Počas „Countdownu“, konkrétne v nedeľu 27. novembra, bude mať na jej obrazovkách (svetovú) premiéru film s názvom Desperately Seeking Santa.

Laura Vandervoort (V, Smallville) v ňom stvárňuje vedúcu marketingu nákupného centra. Keďže rada by získala povýšenie, vymyslí plán, ako zvýšiť predaj: hľadaním najsexi Santu v meste, čo by malo prilákať teenagerky, ale aj ich matky a tiež médiá. Ešte pred samotným začatím súťaže Jennifer narazí na jedného zo súťažiacich, atraktívneho Davida (Nick Zano: 2 Broke Girls, Melrose Place, Cougar Town, What I Like Abou You), ktorého poslednou šancou na záchranu rodinnej reštaurácie je výhra tejto súťaže.

Highlightom samotných „25 Days“ bude film s názvom 12 Dates of Christmas.

Amy Smart (Felicity) v ňom stvárňuje ženu, ktorá pri pokuse získať späť svojho ex-priateľa počas Štedrého večera, zničí rande s Milesom (Mark-Paul Gosselaar: Franklin & Bash, Raising the Bar), šarmantným chlapíkom, s ktorým ju dala dokopy naslepo jej nevlastná matka. Kate však dostane možnosť prežiť Štedrý večer odznova (12x!), aby neprepásla možnosť nájdenia pravej lásky. Rýchlo však zisťuje, že tým pravým pre ňu jej ex nie je. V úvode filmu, ktorý bude mať svetovú premiéru 11. decembra, sa objaví aj víťazka American Idol Jordin Spars a zaspieva pôvodnú skladbu Angels Are Singing, založenú na klasike Twelve Days of Christmas, zloženú špeciálne pre 12 Dates of Christmas.

Promo ku Countdown to 25 Days of Christmas:

Hudobné promo video k 25 Days of Christmas odhalí ABC Family dnes večer počas reprízy svojho najúspešnejšieho pôvodného filmu vôbec Holiday in Handcuffs, ktorou odštartuje už spomínaný „Countdown“.Napíšte svoj názor