SERIÁLY.kinema.SK

Jeho „meškajúca“ 2. séria ešte ani nemala premiéru, no káblová televízia Starz sa aj napriek tomu rozhodla seriál Spartacus obnoviť na 3. sériu. Nie je to žiadne prekvapenie, aj 2. séria bola objednaná podobne, pred premiérou samotného seriálu. (Aj keď sa nakoniec musela odložiť a namiesto nej vznikol prequel Gods of the Arena.) Stanica podobne verí novinke Boss (v jej prípade si tiež objednala 2. sériu pred premiérou samotného seriálu), ale aj seriálovému projektu Davida Goyera (The Dark Knight) s názvom Da Vinci´s Demons. Ten bol objednaný na seriál (rovno 8 dielov) bez pilotnej „skúšky“.

Projekt je opisovaný ako historické fantasy, ktoré sleduje život titulnej postavy, najväčšieho génia sveta, za bujných mládeneckých čias v renesančnej Florencii. Seriál bude do sveta distribuovať BBC Worldwide, s ktorým stanica Starz spolupracovala na 4. sérii Torchwoodu.

VIAC O TITULE: , ,Komentáre

  1. Ondro | november 10., 2011 o 16:26 |

    Kiež by sa týmto riadili aj ostatné TV

  2. Frank | november 11., 2011 o 11:10 |

    Ješte by to chtelo najmout schopnejší scenáristy, aby další seriály nebyly tak nudne napsané jako Camelot či Torchwood a bude to dokonalá stanice:)

Napíšte svoj názor