SERIÁLY.kinema.SK

Najväčšie a najsledovanejšie americké káblové televízie (TNT a USA Network) sa vracajú k žánru TV filmov, ktorý za posledné roky zanedbávali. Kým stanica TNT rozbieha tematický filmový franchise s názvom TNT Mystery Movie Night, USA Network sa pokúsi odštartovať filmovú sériu podobnú sérii Jesse Stone stanice CBS, v ktorej titulnú postavu stvárňuje Tom Selleck (Blue Bloods, Magnum).

Úvodný film možnej série filmov založených na novelách z knižnej série Prey z pera držiteľa Pulitzerovej ceny Johna Sandforda s názvom Certain Prey, ktorého scenár na základe 10. knihy z celkových 20 napísal Chris Gerolmo (Citizen X, Mississippi Burning), bude mať svetovú premiéru 6. novembra 2011. Hlavnú rolu si v ňom zahral Mark Harmon, známy zo seriálu NCIS, ktorý je, mimochodom, najúspešnejšou akvizíciou USA Network.

Aj keď sa stanica opatrne vyjadruje ohľadom ďalších „dielov“, ak Certain Prey bude mať úspech, je takmer isté, že sa ich dočkáme. Tvorcovia budú mať z čoho vyberať, dostupných je totiž až 19 ďalších pokladov.

Ďalej hrajú: Lola Glaudini (Persons Unknown, Criminal Minds) a Tatiana Maslany (Being Erica, The Messengers)Napíšte svoj názor