SERIÁLY.kinema.SK

Návrat Charlieho Sheena do seriálového sveta vyzerá opäť o čosi perspektívnejšie. Chystaný sitkom Anger Management dostáva reálnejšiu podobu. Ako informuje Deadline.com, našiel sa topkandidát na obsadenie hlavnej pozície v štábe. Je ním Bruce Helford (The Drew Carey Show), ktorý sa v prípade dohody stane „showrunnerom“, scenáristom a bude tiež výkonným producentom. Momentálne začal rokovať s produkčnou spoločnosťou Lionsgate TV a producentom Joeom Rothom (Are We There Yet?).

Seriál je zatiaľ len v štádiu príprav a nemá zmluvu so stanicou, ktorá by si ho objednala a odvysielala. Podľa portálu len čo sa nájde kľúčový človek do tímu, Lionsgate ho môže začať ponúkať potenciálnym vysielateľom.

Seriál Anger Management vzniká podľa rovnomenného filmu z roku 2003, v našich kinách uvedeného ako Kurz sebaovládania. Sheen má podľa Deadline.com hrať updatovanú rolu Jacka Nicholsona, čiže náladového terapeuta.

Prípadná výroba by mohla prebiehať podobným štýlom ako pri sitkomoch káblovej TBS. To znamená silný hlavný herec s významným podielom zo zisku, najskôr objednávka približne desiatich častí a v prípade dobrej sledovanosti hneď ďalších 90.

Charlie Sheen uplynulú sezónu hral v sitkome CBS Two and a Half Men (Dva a pol chlapa). Po medializovaných nezhodách s tvorcom Chuckom Lorreom sa však už v tomto seriáli neobjaví. Nová séria odštartuje 19. septembra s Ashtonom Kutcherom v hlavnej úlohe.

VIAC O TITULE: ,Komentáre

  1. Martin | september 19., 2011 o 12:55 |

    čiže dnes! wuuuaaaa … :D

  2. JiriHorsky | apríl 14., 2012 o 10:09 |

    Dobrý den a kdy bude premiéra! :)

Napíšte svoj názor