SERIÁLY.kinema.SK

Zoznam seriálov, ktoré pobežia od septembra na JOJke aj v HD, sa rozrastá o ďalšie tituly. Okrem novinky Hawaii Five-0 a 6. série seriálu Bones si budeme môcť vo veľkom vychutnávať aj 7. sériu kriminálky CSI: New York, 2. sériu Glee či 3. sériu Klamárov (Lie to Me). Pre Seriály.KINEMA.sk to exkluzívne prezradil generálny a programový riaditeľ televízie František Borovský. Ten pred niekoľkými dňami v „hustej“ relácii Pýtajte sa generálneho potvrdil vysielanie vo vysokom rozlíšení aj pre 3. sériu seriálu (Vtierka) Castle, ktorá sa však dostane na obrazovky JOJky najskôr až v októbri.

Informácia pre tých, ktorí sledujú reprízu 1. série Glee každý pracovný deň o 14:00: 4. septembra budú dve časti (16. a 17.) špeciálne vysielané aj v nedeľu o 07:45, aby sa séria stihla odreprízovať do premiéry 2. série seriálu, ktorá sa bude konať v nedeľu 11. septembra o 11:00. Po nej o 12:00 bude nasledovať premiéra záverečnej 3. série seriálu Lie to Me (Klamári). Premiérová 7. séria CSI: New York bude vysielaná od 6. septembra, v slote, v ktorom sa seriál aj aktuálne vysiela v repríze.

VIAC O TITULE: , , ,Komentáre

 1. Robo | august 19., 2011 o 18:33 |

  uz si pomaly ani neviem predstavit, co by sme pozerali keby nebolo tv joj..

 2. Ondro | august 19., 2011 o 19:18 |

  Viete mi povedať ako je to s tým HD signálom. Mám doma telku vo FullHD ale programy bez HD. Je mi jasné že nato treba satelit ktorí to v ponuke má (Ja mám Digi a ten asi nie) že keď JOJka to bude vysielať v HD či aj ja to budem chytať či nato treba nejakú kartu ?…

 3. MiVi | august 19., 2011 o 19:56 |

  podla info zatial joj pojde v hd iba cez kablovku (orange, tcom zatial potvrdene) tam nic ine nepotrebujes len setopbox od nich s hdmi, dalej sa predpoklada ze to pojde aj na skylinku (J&T) tam potrebujes hd prijimac a neskor sa predpoklada ze pojde jojka aj z dvb-t2z kamzika, kde prave towercom (J&T) ziskal povolenie na testovacie vysielanie. tam budes ale potrebovat najnovsiu telku z dvb-t2 tunerom alebo setop box s dvb-t2

 4. Roman-tik | august 20., 2011 o 12:25 |

  No ja si fakt neviem predstaviť čo by som pozeral keby nebolo českých televízii ….jojka je totálne najnespoľahlivejšia telka ohľadom času vysielania zo všetkých televízii na satelite astra … a to ich tam sú stovky …Plány majú dobré, aj seriály sa snažia premiérovať dosť rýchlo ale čo z toho keď to potom všetko posúvaju, rušia a iné hovadiny. Som zvedavý koľko im vydržia tie novinky uvádzať v rovnakom čase.

  Ten skylink v HD bude zaujimavý, len keď J&T predáva skylink budú doň ešte cpať ďalšie financie ? HD cez satelit je vraj extrémne drahé. Uvidíme.

 5. Peter | august 20., 2011 o 15:56 |

  Roman-tik, kedy naposledy menili vysielací čas niektorého seriálu či už na Jojke a na JOJ Plus. Okrem Ochrancov už dlhšiu dobu nič, za to konkurencia v lete nevedela, čo s tými seriálmi má robiť, každý týždeň sa vysielali úplne v iných vysielacích časoch, resp. v dňoch a ľudia sa im na to už úplne vyprdli.

 6. palinko | august 20., 2011 o 17:31 |

  Peter pripomen mi prosim ta kolko casti Dollhousu odvysielali ??? A neposuvali aj premieru nahodou ???

 7. Shawn | august 20., 2011 o 17:34 |

  palinko: pri Dollhouse zamiešala karty Šeherezáda a keď už nakoniec odštartoval, už počas premiéry mal slabé čísla… tak to radšej stiahli a teraz to pôjde na PLUSke… Radšej tak, ako vysielať premiérové seriály o 23:30 (ako to bude robiť od septembra Markíza)

 8. Weasley | august 20., 2011 o 22:54 |

  teším sa na Glee (do desiatej časti, potom ma to len sklamávalo, či ako to napísať :) ), v tom čase behám pred TV, takže bude dobrý oddychový podmaz :)
  V tomto mám JOJku rád, že využila ten návyk na „tínedžerské“ seriály v nedeľu pred obedom, čo (aspoň u mňa) spustila Markíza a potom podľa príležitosti rušila, menila, hoci mám SuperStar a iné RS/show rád, tie reprízy v nedeľu ma nikdy nejak moc nechytili a taktiež ani filmy, čo tam dávali.
  Ale aby som nebol tak negatívny – vie sa, kto bude dabovať nové postavy? Na to sa celkom teším, tak snáď to bude ok :)

Napíšte svoj názor