SERIÁLY.kinema.SK

Káblová televízia Lifetime objednala seriál s názvom The Client List. Znie vám tento titul povedome? Stanica v roku 2010 úspešne odvysielala rovnomenný televízny film inšpirovaný skutočným príbehom s Jennifer Love Hewitt (Ghost Whisperer) v hlavnej úlohe a práve na ňom je/bude tento seriál založený.

Rolu matky, ktorá, aby uživila svoje deti, sa stane prostitútkou, si aj v seriálovej adaptácii, ktorú má pod palcom Jordan Budde (Beverly Hills 90210), zahrá Jennifer Love Hewitt. Niet sa čo čudovať, herečka za stvárnenie tejto postavy v spomínanom filme získala nomináciu na Zlatý Glóbus. Bude dokonca opäť aj medzi výkonnými producentmi, ktorí sú rovnakí ako pri filme (Dannielle Thomas, Howard Braunstein, Michael Jaffe a AJ Rinella), ktorého scenár mala, mimochodom, na svedomí Suzanne Martin (Hot In Cleveland). Stanica Lifetime si na úvod objednala 10 epizód, uvidíme ich v roku 2012.

Pre JLH to bude prvá pravidelná rola od zrušenia seriálu Ghost Whisperer (Stratené duše). Odvtedy si zahrala v dvoch TV filmoch vrátane The Client List, mihla sa v pilote seriálu Love Bites, hosťovala v seriáli Law & Order: SVU a tiež sitkome Hot In Cleveland, a to po boku Betty White, s ktorou spoluúčinkovala vo filme The Lost Valentine zo série Hallmark Hall of Fame.

VIAC O TITULE:Komentáre

  1. terrorix | august 12., 2011 o 13:15 |

    Prajem jej to, mne sa ako herecka v GW velmi pozdavala. A aj muzkemu oku dobre lahodi :-)

  2. Tomgellar | august 14., 2011 o 16:22 |

    tak jsem se konečně k tomuto filmu dostal a musim říct, že mě opravdu mile překvapil, fakt se mi to líbilo. Jen Love Hewitt je prostě úžasná :)

Napíšte svoj názor