SERIÁLY.kinema.SK

Seriál Switched at Birth ako prvý z trojice seriálových noviniek, ktoré káblová televízia ABC Family toto leto doposiaľ uviedla (na premiéru čaká už iba The Lying Game), má za sebou verdikt o svojom ďalšom osude. Keďže dosahoval oveľa lepšie výsledky sledovanosti ako The Nine Lives of Chloe King či The Great State of Geogia, ba v posledných týždňoch prevalcoval aj samotnú vlajkovú loď stanice – The Secret Life of the American Teenager, nikoho neprekvapí, že po úvodných 10 „zahrievacích“ epizódach pokračovať bude.

Stanica ABC Family si objednala ďalších 22 epizód seriálu, ale pozor! Nejde totiž o obnovenie na 22-dielnu 2. sériu ako by sa to na prvý pohľad zdalo, ale „iba“ o predĺženie 1. série o 22 epizód, čo znamená, že úvodná séria Switched at Birth bude mať až neuveriteľných 32 dielov! A to sme si mysleli, že 30-dielna 1. séria sitkomu Melissa & Joey je „wow“… Druhá (veľká) várka epizód sa, mimochodom, začne vysielať na začiatku roka 2012. Keďže sme na tento seriál nemali pilotnú recenziu, tak využijem tento článok aj na to, aby som vám zdelil, či SaB stojí aspoň za pokus. Budem stručný a výstižný.

Áno!

A keď už káblové obnovenia, stanica TNT obnovila seriál Franklin & Bash na 10-dielnu 2. sériu.

VIAC O TITULE: ,Komentáre

  1. Rita | august 1., 2011 o 19:40 |

    Je to taká oddychovka. Mne sa to páči. Sympatický herci, seriál netlačí na pílu a má aj svoju myšlienku. Takže som rada za predĺženie.

  2. Frank | august 2., 2011 o 07:57 |

    To je fajn, ale 22 dalších dílu?

  3. MartinDeBill | august 4., 2011 o 16:39 |

    dakujem Shawnovi, ze ma „donutil“ tento serial kuknut a musim uznat ze je to trapne. prijemne trapne a pozeratelne. postavy su vtipna a zapletka celkom neokukana. odporucam vsetkymi desiatimi. :-)

Napíšte svoj názor