SERIÁLY.kinema.SK

Káblová televízia TNT oficiálne dala zelenú rebootu kultového seriálu Dallas. Po pilote, z ktorého stanica poskytne video ukážky v pondelok počas premiéry záverečnej série seriálu The Closer, vznikne ďalších 9 častí. „Nový“ Dallas bude mať premiéru o rok, teda v lete roku 2012. Seriál už má aj oficiálnu stránku, na ktorej je momentálne dostupná „iba“ galéria hereckého obsadenia a foto zábery z pilotnej časti. Predmetné fotky nájdete aj pod týmto článkom.

Asi ste si všimli, že Charlene Tilton a Steve Kanaly, ďalší členovia pôvodného obsadenia, ktorých návrat bol potvrdený, nie sú na žiadnych z týchto fotiek. Je to tým, že nepatria medzi hlavné herecké obsadenie, v pilote sa iba mihli a nie je známe akú účasť budú mať v pokračovaní. Snáď sa ale v sľúbenej upútavke objavia.

VIAC O TITULE:Komentáre

 1. Marcoz | júl 8., 2011 o 20:34 |

  Teším sa, juch :-) Len škoda, že je tých častí tak málo a bude treba ešte rok čakať :/

 2. Roman-tik | júl 9., 2011 o 13:07 |

  No takýto reboot je asi taká hovadina ako reboot 902 10 a MP, však každá generácia je odchovaná na dačom inom a iný je aj svet. Dnešný fanúšik zahltený internetom, asi tažko nájde cestu k takémuto typu seriálu. Pamätám aký hit to bol na nove, keď ho postupne vysielali skoro každý deň a aj v prime time.

  Naozaj už v amerike nevedia čo nové natočiť? Je úžasne ako sa vyvíja televízia, všetko už vysielajú v HD, ale akosi sa stratila vnútorná sila seriálov. Stále sa všetci vraciame do rokov 80 – 90.

  Ani kitt v reboote neobstál, skončili silné hity lost, 24, prison a nejak sa čaká na nový kultový seriál.

  Jediné pozitíva prinášajú káblové programy, ktoré vďaka HBO môžu slobodne vysielať aj programy ktoré nie su vhodné pre ostatné veľké televízie. Damages, breaking bad, californication, dexter …..naozaj iné seriály.

  Už len nech niekoho napadne nový macgyver alebo walker a bude vymalováno, to už bude úplný koniec zdravého rozumu.

 3. roberto | júl 10., 2011 o 09:31 |

  Roman-tik : V niecom s tebou suhlasim a v niecom nie.
  Pri serialy 90210 som prezival svoje pubertalne casy ja a pri remake tohto serialu si uvedomujem aky som uz stary a pomocou tohto serialu sa vraciam do starych zlatych cias :))))
  Takisto ako serial Dallas „zrali“ nasi rodicia tak teraz so silnejsimi okuliarmi :)))) si radi to remake pozru a ked tam uvidia zleho J.R a dobraka Bobbyho ako zostarli a ako pokracuju ich osudy.A podla mojho nazoru na pokracovanie tohto serialu cakali 20 rokov,pretoze tie nase serialy ich nezaujimaju.
  A mozno o 20 rokov caka nas to iste napr pri serialy SG1,Atlantis,SGU apod.

  P.S : Remake Knight Ridera bol dobry a doteraz nechapem preco ho zrusili.

 4. Shawn | júl 10., 2011 o 09:43 |

  Áno, remake/reboot seriálu Knight Rider sa vydaril, no zrazu pred koncom 1. série začali diváci ubúdať – nevedno prečo. Ale treba povedať, že ani pôvodný seriál nebol veľkým hitom v USA.

 5. Roman-tik | júl 10., 2011 o 13:18 |

  Nový kitt mal sice úžasnú výbavu a celkom namakany, ale ked si spomeniete na slovne prestrelky medzi starým kittom a michael, ta úžasna chémia auto aka umelá inteligencia vs človek to v novom vydaní podla mňa dosť haprovalo a michael mi pripadal ako stroj, stary michael bol človek ktorého postava bola aj lepšie prepracovaná, teda ak sa dá označit takto postava zo seriálu z 82 roku :-)

  To už viac zaujala zmija, ktorá stihla vymeniť a opať vrátiť hlavnú postavu do seriálu.

  Celá koncepcia nového kitta bola zle naplanovaná a zrejme ani skrátenie tej jedinej série nijak nepomohlo a už len zatĺklo posledný klinček do seriálovej rakvičky.

  Najlepšie boli v starom kittovi tie dvojepizody, lebo postupom času, už kitt nič okrem jazdenia ani nerobil.

  Bohužial seriál sa nedočkal ani žiadneho finále, len skončil bežnou epizodou. Celé to zabili vo filme knight rider, kde zabili devona. Trochu unáhlený ťah. Dokonca existuje celkom dobrá stránka o starom kittovi a v slovenčine.

 6. Diogenes | december 29., 2012 o 00:16 |

  To neni pravda o generaciach, predsa Dallas fical v USA od 1978 na Slovensku sa objavil zaciatkom 90. rokov a predsa dokazal zaujat ludi na slovensku, rovnako tak, ako aj americanov 15 rokov predtym. Ide o kvalitu, nie o generaciu.

 7. Diogenes | december 29., 2012 o 00:17 |

  p.s. ja sam som mlady a zboznujem klasicky Dallas.

Napíšte svoj názor