SERIÁLY.kinema.SK

Kelsey Grammer, ktorého preslávila rola Dr. Frasiera Cranea v kultových komediálnych seriáloch Cheers a Frasier, sa opäť raz chystá na dramatický televízny comeback, no tentoraz už doslova! Po neúspešnom návrate ku komediálnemu žánru (titulné roly v Back To You a Hank) sa rozhodol pre zmenu, zobral ústrednú úlohu v pripravovanom novom dramatickom seriáli stanice Starz s názvom Boss.

Zahrá si v ňom starostu Chicaga, ktorý sa však už nemôže ďalej spoliehať na svoju pamäť, najbližších spojencov ani seba. O to všetko ho totiž obrala mozgová porucha. O jeho chorobe nevie ani jeho vlastná manželka (Connie Nielsen: Law & Order: SVU), dozvedá sa o nej jedine jeho odcudzená dcéra (Hannah Ware). Aj keď má podozrenie aj jeho poradkyňa, ktorú stvárni Kathleen Robertson (Tin Man), tá mlčí.

Boss by sa mal dočkať premiéry na obrazovkách káblovej televízie Starz v októbri. Pôjde o prvý seriál stanice z relatívne reálneho prostredia za poslednú dobu po trojici kostýmových titulov Camelot, Spartacus či Pillars of the Earth. Predtým experimentovala aj s komédiami (Party Down), no jej vôbec prvým seriálom bola tiež dráma, a to Crash s Dennisom Hopperom v hlavnej úlohe.

VIAC O TITULE: ,Komentáre

  1. Marcoz | jún 15., 2011 o 19:58 |

    Kelseyho už mám natrvalo v pamäti ako Frasiera, ťažko by sa zvykalo na jeho dramatickú podobu :-)

  2. Dejvid | jún 15., 2011 o 20:57 |

    Kelsey-mu drzim palce nech sa mu vydari dalsi navrat na obrazovku :)…iked ja by som nebol proti keby ozivili Frasiera :D

Napíšte svoj názor