SERIÁLY.kinema.SK

Obsah: Seriál založený na rovnomennej knihy od L.J. Smith (The Vampire Diaries) sa točí okolo Cassie, ktorá sa po záhadnej smrti svojej matky presťahuje do mestečka Chance Harbor k svojej babke. Obyvatelia mesta, v ktorom kedysi žila aj jej matka však, zdá sa, vedia o čerstvej sirote viac ako ona sama. Po tom, čo Cassie spozná svojich nových spolužiakov, zisťuje, že oni všetci (vrátane jej) sú potomkami mocných čarodejníc a ona je tá, na ktorú všetci už dlho čakali. Jej prítomnosťou sa totiž môže skompletizovať nová generácia tzv. Tajného kruhu.

Hrajú: Britt Robertson (Life Unexpected, Swingtown), Thomas Dekker (Terminator: The Sarah Connor Chronicles), Gale Harold (Hellcats), Phoebe Tonkin (H2O: Just Add Water), Jessica Parker Kennedy (Smallville), Shelley Hennig, Louis Hunter, Ashley Crow a Natasha Henstridge (Eli Stone)

Scenár: Kevin Williamson (The Vampire Diaries, Scream, Dawson´s Creek) a Andrew Miller
Réžia: Liz Friedlander (The Vampire Diaries, 90210)
Výkonní producenti: Kevin Williamson, Andrew Miller, Leslie Morgenstein (The Vampire Diaries, Gossip Girl), Gina Girolamo a Elizabeth Craft a Sarah Fain (The Vampire Diaries, Lie to Me)
Štúdio: Outerbanks Entertainment, Alloy Entertainment, Warner Bros. Television a CBS Television Studios

Premiéra: jeseň 2011

VIAC O TITULE:Komentáre

  1. Tomgellar | máj 20., 2011 o 07:33 |

    na Phoebe Tonkin se fakt moc těšim :)

  2. Lussiana | október 24., 2011 o 19:10 |

    Som veľmi zvedavá a teším sa. Ak to bude také dobré ako Vampire Diaries, hneď budem sledovať… :)

Napíšte svoj názor