SERIÁLY.kinema.SK

Predvianočné obdobie na káblovej televízii Syfy patrí už niekoľko rokov miniseriálom. Pred dvoma rokmi patrilo Alice, pred štyrmi Tin Manovi, predtým roky titulom The Lost Room, The Triangle či Earthsea. Uplynulý rok ale nastala zmena, stanica namiesto nejakého miniseriálu vysielala špeciálne sviatočne ladené časti seriálov Warehouse 13 a Eureka. Nebude tomu inak ani nadchádzajúce sviatky, no vianočnú časť okrem týchto dvoch titulov tentokrát dostane aj seriál Haven. A tým to ešte nekončí!

Tieto Vianoce sa opäť môžeme tešiť aj na miniseriál, stanica Syfy totiž už viac krát spomínaný Neverland, ku ktorému sa medzičasom pridala aj Keira Knightley (ako hlas Tinker Bell), nasadí práve v tomto období spolu s vlastným filmom s pracovným názvom Snowmageddon.

Keď už sme pri minisériach, RHI Entertainment, ktoré stojí aj za Neverlandom, v súčasnosti pripravuje aj ďalšiu minisériu, a to pre britskú stanicu Sky1 s názvom The Treasure Island. V hlavných úlohách sa v nej predstavia Elijah Wood a Donald Sutherland. Viac o nej tu.

VIAC O TITULE: , , , ,Napíšte svoj názor