SERIÁLY.kinema.SK

Od začiatku roka 2011 sme už niekoľko krát spomínali spin-off od úspešného kriminálneho seriálu Bones. Je čas pripomenúť si, o čo vlastne pôjde, pretože 21. apríla budete mať možnosť pozrieť si backdoor pilot, ktorý je zároveň v poradí už 19. časťou 6. série Bones. V nasledujúcom texte sa nachádzajú spoilery k tejto epizóde!

Booth a Brennanová vyšetrujú vraždu člena ochranky podmorského múzea, ktorého telo sa našlo vo floridských močariskách. Muž prišiel oživot pri krádeži fragmentu námornej mapy zo 17. storočia, ktorá údajne vedie k pokladu. Booth sa rozhodne zapojiť do prípadu Waltera Shermana, bývalého vojaka s talentom na hľadanie stratených vecí. S pomocou Shermana a jeho kolegov sa postupne dostanú na stopu mladej ženy, ktorú však nájdu zavraždenú. Postupne odhalia bohatú a tragickú minulosť ukradnutej mapy…

Hlavných úloh v možnom seriáli The Finder sa zhostili Geoff Stults (She´s Out of My League) ako Walter Sherman, Michael Clarke Duncan (The Green Mile) ako Leo Knox a Saffron Burrows (Law and Order: Criminal Intent) ako Ike Latulippe.

Promo fotky:

VIAC O TITULE: ,Napíšte svoj názor