SERIÁLY.kinema.SK

Najnovší seriálový počin HBO, fantasy drámu Game of Thrones (Hra o trůny), bude, prirodzene, vysielať aj tuzemská „pobočka“ stanice. Nie je to ale žiadna novinka, viac krát sme to už spomínali. Teraz už ale vieme, že česká HBO bude vysielať seriál, podobne ako minisériu The Pacific (pred rokom), iba s jednodňovým odstupom od Ameriky. Uvedie ho teda už 18. apríla, pričom premiéru v USA bude mať iba 17. apríla, a bude ho vysielať každý pondelok o 22:00 na hlavnom kanáli. Reprízy pôjdu skoro každý deň, aj na HBO2.

Stanica HBO nezabudla ani na milovníkov pôvodného znenia, pre nich bude Game of Thrones vysielať s titulkami vždy v stredu večer v pohyblivom čase. Zabudnite na ilegálne sťahovanie!

Český teaser:

Nový trailer:

V sérii natáčanej v Írsku podľa knižnej predlohy z pera Georgea R. R. Martina účinkujú napríklad aj Sean Bean (The Lord of the Rings) či Lena Headey (Terminator: The Sarah Connor Chronicles).

HBO okrem toho v apríli uvedie oscarové filmy ako Slumdog Millionaire (Milionář z chatrče) a Avatar, a to aj vo full HD.

VIAC O TITULE:Napíšte svoj názor