SERIÁLY.kinema.SK

Po týždňovej prestávke prichádzajú piloty mocnej NBC.

Drámy:
WONDER WOMAN
ŠTÚDIO: Warner Bros. TV
PRODUKČNÝ TÍM: David E. Kelley (scenár, produkcia), Bill D’Elia (produkcia), Jeff Reiner (réžia)
V KOCKE: Nový pohľad na ikonu menom Wonder Woman/Diana Prince (Adrianne Palicki). Uvidíme ju nielen ako samozvanú bojovníčku so zločinom v L.A., ale tiež ako úspešnú a modernú ženu zápasiacu s nástrahami dvojitého života.
OBSADENIE: Adrianne Palicki (Lone Star, Friday Night Lights), Tracie Thoms (Cold Case), Cary Elwes, Pedro Pascal (The Good Wife), Brett Tucker (McLeod´s Daughters) + Elizabeth Hurley (guest star)

REM
ŠTÚDIO: 20th Century Fox TV
PRODUKČNÝ TÍM: Kyle Killen (scenár, produkcia), Howard Gordon (produkcia), David Slade (réžia)
V KOCKE: Triler podobný nedávnemu kinohitu Inception, policajt (Jason Isaacs) sa preberie po nehode a zistí, že žije v dvoch rôznych realitách.
OBSADENIE: Jason Isaacs (Brotherhood), Wilmer Valderrama (That ’70s Show), Steve Harris, BD Wong (Law & Order: SVU), Laura Allen (Terriers), Dylan Minnette

SMASH
ŠTÚDIO: DreamWorks TV/Universal Media STUDIOs
PRODUKČNÝ TÍM: Theresa Rebeck (scenár), Steven Spielberg (produkcia), Darryl Frank (produkcia), Justin Falvey (produkcia), Craig Zadan (produkcia), Neil Meron (produkcia), Marc Shaiman (produkcia), Scott Wittman (produkcia), Michael Mayer (réžia)
V KOCKE: Zaoberá sa vzťahmi ľudí, ktorí na Broadwayi pripravujú Marilyn Monroe muzikál.
OBSADENIE: Debra Messing (The Starter Wife), Christian Borle, Megan Hilty, Jack Davenport (FlashForward, Swingtown), Katharine McPhee, Raza Jaffrey (Spooks), Anjelica Huston (The Addams Family), Brian d’Arcy James

17TH PRECINCT
ŠTÚDIO: Sony Pictures TV
PRODUKČNÝ TÍM: Ron Moore (scenár, produkcia)
V KOCKE: Sci-fi dráma odohrávajúca sa vo fiktívnom meste Excelsior, kde mágia a nadprirodzeno odtláčajú vedu do ústrania.
OBSADENIE: Eamonn Walker (The Whole Truth, Kings, Oz), Jamie Bamber (Law & Order: UK, Battlestar Galactica), Stockard Channing, Tricia Helfer (Battlestar Galactica), James Callis + Kristin Kreuk (guest star)

PRIME SUSPECT
ŠTÚDIO: UMS/ITV STUDIO
PRODUKČNÝ TÍM: Alexandra Cunningham (scenár, produkcia), Peter Berg (réžia, produkcia), Sarah Aubrey (produkcia)
V KOCKE: Reboot presláveného britkého seriálu, v ktorom hrala Helen Mirren, v centre stojí neortodoxná detektívka (Maria Bello) snažiaca sa preraziť na newyorkskom okrsku plnom mužov.
OBSADENIE: Mario Bello, Toby Stephens, Kirk Acevedo (Fringe), Tim Griffin, Aidan Quinn, Joe Nieves, Brian O’Byrne (FlashForward)

PLAYBOY
ŠTÚDIO: 20th Century Fox TV/Imagine TV
PRODUKČNÝ TÍM: Chad Hodge (scenár, produkcia), Alan Taylor (réžia, produkcia), Brian Grazer (produkcia), Francie Calfo (produkcia), Alan Taylor (réžia)
V KOCKE: Historická dráma odohrávajúca sa v Playboy klube v Chicagu v roku 1963, kde Laura Benanti hrá 30-ročnú krásku – hviezdu klubu, ktorej karéria je ohrozená vekom.
OBSADENIE: Jeff Hephner Eddie Cibrian (CSI: Miami, Invasion, Third Watch), Laura Benanti, Amber Heard (Hidden Palms), Naturi Naughton, Jenna Dewan-Tatum, Leah Renee, David Krumholtz (Numb3rs), Wes Ramsey (CSI: Miami, Charmed), Sean Maher (Firefly)

GRIMM
ŠTÚDIO: Universal Media STUDIOs/Hazy Mills
PRODUKČNÝ TÍM: David Greenwalt (scenár, produkcia), Jim Kouf (scenár, produkcia), Sean Hayes (produkcia), Todd Milliner (produkcia), Marc Buckland (réžia)
V KOCKE: Temná fantasy/policajná dráma odohrávajúca sa vo svete inšpirovanom rozprávkami bratov Grimmovcov, v hlavnej úlohe hrá David Giuntoli detektíva, ktorý začne vidieť niektorých ľudí ako „zvery“ a zistí, že pred nimi musí chrániť zvyšok sveta.
OBSADENIE: David Giuntoli, Silas Weir Mitchell, Russell Hornsby, Bitsie Tulloch, Reggie Lee (Prison Break), Sasha Roiz

S.I.L.A. (SPECIAL INVESTIGATIONS L.A.)
ŠTÚDIO: 20th Century Fox TV/Chernin Entertainment
PRODUKČNÝ TÍM: Stephen Gaghan (scenár, réžia, produkcia), Peter Chernin (produkcia), Katherine Pope (produkcia)
V KOCKE: Zložitá dráma podobná Traffic, odohráva sa vo svete zločinu, strážcov zákona a politikov dnešného Los Angeles.
OBSADENIE: Danny Pino, Daniella Alonso, Matthew Levy, Madchen Amick, Noah Emmerich, Enna Dumont

A MANN’S WORLD
ŠTÚDIO: Warner Bros. TV
PRODUKČNÝ TÍM: Michael Patrick King (scenár, réžia, produkcia)
V KOCKE: Hlavnou postavou je kaderník za zenitom pracujúci v Beverly Hills, ktorý sa snaží udržať si svoju pozíciu vo svete, kde vzhľad znamená všetko.
OBSADENIE: Don Johnson, Taylor Kinney (The Vampire Diaries, Trauma), Kelly Hu, Sandra Vergara, JR Bourne, Ellen Barkin, Mario Cantone, Jesse Jones, Caitlin Crosby

THE CROSSING RECONSTRUCTION
ŠTÚDIO: Universal Media STUDIOs
PRODUKČNÝ TÍM: Josh Brand (scenár, produkcia), Peter Horton (produkcia), Aaron Kaplan (produkcia)
V KOCKE: Dobový western zasadený do prostredia mestečka v Missouri tesne po skončení Občianskej vojny. Hlavnou postavou je vojak, ktorý sa po dlhej ceste z vojny v mestečku usadí a stane sa jeho nádejou na lepší zajtrajšok.
OBSADENIE: Martin Henderson (Off the Map), Rachelle Lefevre (Off the Map, The Deep End, Swingtown, The Twilight Saga), Claire Wellin, Bill Sage, Emma Bell

Komédie:
BRAVE NEW WORLD
ŠTÚDIO: Sony Pictures TV
PRODUKČNÝ TÍM: Peter Tolan (scenár, produkcia), Michael Wimer (produkcia)
V KOCKE: Komédia sledujúca skupinku ľudí pracujúcich v Pilgrim Village, tématickom zábavnom parku, ktorý ľuďom predstavuje Nové Anglicko v 17. storočí.
OBSADENIE: Ed Begley Jr. (Gary Unmarried), Nick Braun (10 Things I Hate About You), Will Greenberg, Jazz Raycole, Robbie Benson, Anna Popplewell

ARE YOU THERE VODKA? IT’S ME, CHELSEA
ŠTÚDIO: Earner Bros. TV/Werner Entertainment
PRODUKČNÝ TÍM: Dottie Zicklin (scenár, produkcia), Julie Larson (scenár, produkcia), Chelsea Handler (produkcia), Tom Brunelle (produkcia), Tom Werner (produkcia), Mike Clements (produkcia), Gail Mancuso (réžia)
V KOCKE: Inšpirované autobiografiou Chelsea Handlerovej. Laura Prepon hrá mladú a divokú čašníčku, ktorá miluje párty, alkohol a sex.
OBSADENIE: Laura Prepon (October Road, That´s 70s Show), Angel Laketa Moore (ER), Lauren Lapkus, Natalie Morales (White Collar, The Middleman), Jo Koy, Mark Povinelli

UNTITLED WHITNEY CUMMINGS COMEDY
ŠTÚDIO: Universal Media STUDIOs/Scott Stuber Prods.
PRODUKČNÝ TÍM: Whitney Cummings (scenár, koprodukcia), Betsy Thomas (produkcia), Scott Stuber (produkcia), Quan Phung (produkcia), Barry Katz (produkcia), Andy Ackerman (réžia)
V KOCKE: Mladý pár musí zápasiť so životom v dnešnom komplikovanom svete.
OBSADENIE: Whitney Cummings, Beverly D’Angelo (Entourage), Zoe Lister-Jones, Dan O’Brien

UNTITLED PARHAM/ST. CLAIR PROJECT
ŠTÚDIO: American Work/Universal Media STUDIOs
PRODUKČNÝ TÍM: Lennon Parham (scenár, produkcia), Jessica St. Clair (scenár, produkcia), Scot Armstrong (produkcia), Ravi Nandan (produkcia)
V KOCKE: Komediálny trojuholník, v ktorom sa ocitnú mladá žena (Lennon Parham) a jej nový priateľ, keď sa k nim nasťahuje jej najlepšia priateľka (Jessica St. Clair)… ktorá práve prešla rozvodom.
OBSADENIE: Lennon Parham (Accidentally on Purpose), Jessica St. Clair (Worst Week)

I HATE THAT I LOVE YOU
ŠTÚDIO: 20th Century Fox TV
PRODUKČNÝ TÍM: Jhoni Marchinko (scenár, produkcia), Nicole Holofcener (réžia)
V KOCKE: Zamotaná romantická komédia, v ktorej dá mladý pár dohromady svoje spolubývajúce – lezbičky. Všetko sa skomplikuje, keď jedna z nich otehotnie.
OBSADENIE: Anna Camp (True Blood), Nick Thune

LOVELIVES
ŠTÚDIO: Chernin Entertainment/TFCTV
PRODUKČNÝ TÍM: Chris Sheridan (scenár, produkcia), Peter Chermin, Katherine Pope
V KOCKE: Komédia o páre, ktorý sa rozhodne „preskúmať“ podvádzanie a o priateľoch a členoch rodiny, ktorí ich v tom podporujú.
OBSADENIE: Ryan Hansen (Party Down, Veronica Mars), Amanda Loncar, Sean Maguire

BENT
ŠTÚDIO: Universal Media STUDIOs
PRODUKČNÝ TÍM: Tad Quill (scenár, produkcia)
V KOCKE: Romantická komédia o nedávno rozvedenej slobodnej matke (Amanda Peet), ktorá sa snaží nezamilovať sa do surfera opravujúceho jej kuchyňu.
OBSADENIE: Amanda Peet (ŠTÚDIO 60 on the Sunset Strip, Jack & Jill), Margo Harshman, Jeffrey Tambor (Arrested Development)

UNTITLED KARI LIZER PROJECT
ŠTÚDIO: Warner Bros. TV
PRODUKČNÝ TÍM: Kari Lizer (scenár, produkcia), Craig Zisk (réžia)
V KOCKE: Komédia o žene, ktorá má problémy so vzťahmi a za pomoci svojich spolupracovníkov pomáha ľuďom zvládnuť prepustenie z práce a hľadanie nového zamestnania.
OBSADENIE: Sarah Paulson (Cupid, Studio 60 on the Sunset Strip), Tim Meadows (Glory Daze), James Adomian

FREE AGENTS
ŠTÚDIO: Universal Media STUDIOs
PRODUKČNÝ TÍM: John Enbom (scenár, produkcia), Kenton Allen (produkcia), Todd Holland (réžia, produkcia), Karey Burke (produkcia)
V KOCKE: Romantická komédia založená na seriáli populárnom v UK. Skúma vzťah dvoch osobitých manažérov, ktorí hľadajú rozptýlenie – jeden po rozvode, druhý po strate partnera.
OBSADENIE: Hank Azaria

MY LIFE AS AN EXPERIMENT
ŠTÚDIO: Sony Pictures TV/Reveille/Electric Dynamite
PRODUKČNÝ TÍM: Cathy Yuspa (scenár, produkcia), Josh Goldsmith (scenár, produkcia), Jack Black (produkcia), Carolyn Bernstein (produkcia), Howard Owens (produkcia), Ben Cooley (produkcia), Priyanka Mattoo (produkcia)
V KOCKE: Založené na knihe od A.J. Jacobsa sledujúcej život novinára, ktorý seba a svoju rodinu zaťahuje do nezvyčajných situácií kvôli svojim článkom.
OBSADENIE: Adam Campbell (Harper´s Island), Paget Brewster (Criminal Minds), Jon Dore

UNTITLED DAN GOOR PROJECT
ŠTÚDIO: BermanBraun/Universal Media STUDIOs
PRODUKČNÝ TÍM: Dan Goor (scenár, produkcia), Gail Berman (produkcia), Lloyd Braun (produkcia)
V KOCKE: Mladý doktor začne pracovať u svojich rodičov a strávi viac času riešením rodinných problémov ako starostlivosťou o pacientov.
OBSADENIE: Jean Smart (Samantha Who?), Brad Morris, Andrew J. West (Greek)

UNTITLED EMILY SPIVEY PROJECT
ŠTÚDIO: Universal Media STUDIOs/Broadway Video
PRODUKČNÝ TÍM: Emily Spivey (scenár, produkcia), Lorne Michaels (produkcia)
V KOCKE: Pohľad na život pracujúcej matky, ktorá si nikdy nemyslela, že bude matkou. Veci komplikuje manžel v domácnosti a rodičia prekypujúci názormi.
OBSADENIE: (zatiaľ neznáme)Komentáre

 1. Michal | marec 16., 2011 o 23:54 |

  Z tych vsetkých ma zaujalo jedine: REM a GRIMM, vsetky komedia vyzeraju dookola to iste, nic prevratne…

 2. soulmate | marec 18., 2011 o 11:52 |

  Nevie niekto niečo o pilote seriálu Ringer so Sarah Michelle Gellar ?

 3. Arax | apríl 3., 2011 o 10:36 |

  to soulmate
  http://serialy.kinema.sk/2011/04/piloty-cbs-20112012 ;-)

Napíšte svoj názor