SERIÁLY.kinema.SK

Ak chceme, aby čím skôr bolo leto, tak ho neprestávajme spomínať! Po ABC Family zverejnili svoju letnú programovú štruktúru aj káblové televízie TNT a Showtime. Na úvod sa pozrime na TNT.

Stanica má na leto prichystané dve novinky. Už viac krát spomínané sci-fi Falling Skies a právnické dramedy Franklin & Bash.

Pondelky na jej obrazovkách budú patriť osvedčenej dvojici The Closer a Rizzoli & Isles. Ich aktuálne série odštartujú 11. júla. V utorky sa už od 14. júna budú vysielať nové série seriálov Memphis Beat a Hawthorne a ešte v stredu 1. júna sa vráti 2. séria seriálu Men of Ceratin Age so 6 novými časťami. Nábeh tomuto seriálu budú robiť Franklin & Bash v podaní Marka-Paula Gosselaara (Raising the Bar) a Breckina Meyera. Tento seriál mala pôvodne vysielať stanica TBS (Glory Daze), pilot sa však až tak vydaril, že ho dali sesterskej TNT. Druhá novinka, Falling Skies, odštartuje 2-hodinovou premiérou v nedeľu 19. júna. Od 26. júna bude seriálu Stevena Spielberga robiť spoločnosť seriál Leverage. Zo všetkých titulov (okrem teda Men of Certain Age) je na leto pripravených 10 častí. Viaceré však budú pokračovať v zime s ďalšími novými časťami.

Franklin & Bash: Kultová dvojica už pred štartom?

VIAC O TITULE: , , , , , , ,Komentáre

  1. mummy | marec 11., 2011 o 22:43 |

    Už sa neviem dočkať Leverage :)

Napíšte svoj názor