SERIÁLY.kinema.SK

Spomínate si na moje články o štúdiových námestiach, ktoré využívajú seriály pre svoje fiktívne mestečká? Ak nie, tak si ich dožeňte, lebo je čas na update!

Námestie vo Warner Bros. Studios, ktoré sa preslávilo najmä ako Stars Hollow vďaka seriálu Gilmore Girls, a ktoré po skončení tohto seriálu dalo dočasne domov obyvateľom Grandview a neskôr sa premenilo na novo-anglický Eastwick, je opäť obývané. Dnes ho môžete poznať ako Rosewood, fiktívne mestečko, v ktorom sa odohráva dej seriálu Pretty Little Liars.

Epizódne toto námestie využili napríklad aj seriály Pushing Daisies, The Forgotten, či Terminator: The Sarah Connor Chronicles.

Námestie v Universal Studios, ktorú ešte dávno pradávno preslávila filmová séria Back to the Future, a ktoré bolo donedávna známe ako Grandview seriálu Ghost Whisperer (4. séria sa núdzovo nakrúcala v spomínanom „Stars Hollow“ kvôli požiaru v Universalu), tiež dáva domov novému seriálu, a to komédii Perfect Couples. Jeden z párikov seriálu dokonca býva pri Melindinom dome.

VIAC O TITULE: , , ,Napíšte svoj názor