SERIÁLY.kinema.SK

V zozname novoročných premiér ste si mohli všimnúť nový seriál s názvom Retired at 35, ktorý sme doteraz ešte nespomínali. Čo to je za seriál?

Ide o nový sitkom káblovej televízie TV Land, známej vďaka úspešnému uvedeniu sitkomu Hot In Cleveland, svojho vôbec prvého vlastného seriálu. Aj Retired at 35 využije to, čo zafungovalo pri HIC – klasiku (sitkom pripomína staré dobré sitkomy, pilot vyzerá ako z 80. rokov) a staré známe tváre v hlavných úlohách. Betty White (Golden Girls) a Wendie Malick (Just Shoot Me) budú konkurovať Jessica Walter (Arrested Development) a George Segal (tiež Just Shoot Me). Tí budú stvárňovať rodičov newyorského podnikateľa, ktorý sa rozhodne odísť do dôchodku už v 35ich a odsťahuje sa k rodičom na Floridu.

„Retired“ bude mať premiéru 19. januára spolu s 2. sériou „Clevelandu“. Keďže som vám poriadne nepredstavil predtým ani Hot In Cleveland, tak teraz to napravím. Tri veteránky v showbiznise z L.A. na ceste do Paríža sa ocitnú v Clevelande vďaka bezpečnostnému pristátiu lietadla. Tam si uvedomia, že v týchto končinách sú stále „in“ a rozhodnú sa do Clevelandu presťahovať. Nájdu si spoločné bývanie a ich pani domácu nestvárňuje nikto iný ako Betty White. Verte, neverte, je to výborný sitkom!

VIAC O TITULE: ,Komentáre

  1. Láší | január 7., 2011 o 15:54 |

    Nové diely sit-comov mi došli, keďže som sa zapozeral do všetkého :) A tak som sa dal na Hot in cleveland. Mám za sebou prvú časť a budem pozerať ja naďalej, lebo sa na tom dá veľmi zasmiať :) Odporúčam už po prvom diely :)

Napíšte svoj názor