SERIÁLY.kinema.SK

Každým dňom je január 2011 bližšie a bližšie a spolu s ním aj premiéra amerického remakeu britského seriálu Being Human. Na verejnosť postupne prenikajú nové a nové promo videá a promo fotky, rozhovory či trailery. Ak máte záujem o americký Being Human káblovej televízie Syfy, tak si červenou v kalendári zakrúžkujte 17. január – na ten dátum bola totiž stanovená jeho premiéra.

V januári 2011 začne aj 3. séria séria britskej verzie, presný dátum však ešte nebol bližšie špecifikovaný. A to nie je všetko!

Fanúšikovia dostanu ako odmenu za svoju oddanosť a aktivitu na online fórach aj darček v podobe spin-offu, ktorý ponesie názov Becoming Human. Pôjde bohužiaľ len o online seriál, ale tvorcovia sľubujú, že fanúšikovia nezostanú sklamaní. Keďže Becoming Human bude vychádzať z udalostí, ku ktorým dôjde počas tretej série, jeho štart sa odhaduje približne v polovici. Spin-off bude mať 9 epizód a bude sa odohrávať na fiktívnej college. Upír Adam (Craig Roberts) sa snaží polepšiť a na škole stretáva krásnu Christu (Leila Mimmack), ktorá je čírou náhodou vlkolak. Skamarátia sa aj s Mattom (Josh Brown) a spoločne sa ocitnú uprostred dobrodružstva, ktoré sa vyvýja úplne inak než si predstavovali. Keďže v podstate ide o odmenu za prílišnú online aktivitu, na bonusoch k Becoming Human sa fanúšikovia budú môcť skvelo odviazať a zabaviť. Okrem epizód si na blogu seriálu budú môcť prezerať aj rôzne výstrižky z novín, anonymné tipy, záznamy z bezpečnostných kamier a pod., čím dostanú šancu riešiť záhadu aj oni sami.

A tu je najnovšie promo k v úvode spomínanej americkej verzii Being Human…

Pre nás, ktorí poznáme pôvodnú verziu, je zrejme tento poster stanice Syfy dosť nepochopiteľný. Každý, kto je oboznámený s britskou verziou Being Human vie, že vlkolak George (alebo US Josh) je všetko len nie „wild man“.

Wallpapery v štýle tohto posteru na oficiálnej stránke Syfy.

VIAC O TITULE:Komentáre

  1. Hurvi | december 4., 2010 o 22:01 |

    …a new original series…

Napíšte svoj názor