SERIÁLY.kinema.SK

Uplynulý týždeň sa vo Veľkej Británii vysielala ešte len 2. epizóda aktuálnej 2. série seriálu Misfits. Na verejnosť však už teraz prenikli informácie o budúcom osude tohto formátu.

Seriál Misfits sa zaoberá pohľadom na mládež vykonávajúcu verejnoprospešné práce. V pilote sa dostanú do cesty nemilosrdnej búrky a tá ich obdarí nadprirodzenými schopnosťami. Znie vám to príliš americky? Vôbec to tak nie je. Nové vlastnosti, ktorými oplývajú sú totiž len akýmsi predĺžením ich charakterov a tak sa nestretávame so žiadnymi lietajúcimi Supermanmi. Šestica hlavných hrdinov zo začiatku spolu veľmi nevychádza, ale stmelí ich smrteľné dobrodružstvo.

Britská E4, ktorá má seriál pod palcom oznámila, že sa na obrazovky dostane aj 3. séria cenou BAFTA ovenčeného formátu. Povráva sa, že bude mať viac než 6 častí, ako sme boli zvyknutí pri prvých dvoch sériách. Aktuálne nás čaká aj menšia novinka – vianočný špeciál! Tento rok budú teda Vianoce vo farbe oranžových montérok.

Doteraz to všetko znie ako rozprávka, ale Američania sa do toho rozhodli zamontovať. V blízkej budúcnosti totiž začnú pracovať na svojom vlastnom remakeu tohto megaúspešného diela, ak budú rokovania úspešné. Howardem Overman, tvorca seriálu, by však mal na celý proces dohliadať, aby sa vyhol nepodarkom typu Life on Mars (US). Nezostáva nám nič iné, len dúfať, no aj tak to nevidím oranžovo ružovo.

VIAC O TITULE:Komentáre

 1. Michal | november 21., 2010 o 14:32 |

  Je to super serial,po prvej serií som si ho zamiloval, uplne iny ako boli Heroes,viac real,a ten slang je uzasny,pre mna po IT CROWD druhy naj UK serial..a potom Inbetweeners

 2. MartinDeBill | november 21., 2010 o 16:11 |

  no .. u mna je Misfits na druhom mieste 3 najlepsich serialov ake som videl .. na prvom je samozrejme Skins, treti su Friends.

 3. Michal | november 21., 2010 o 20:25 |

  A ta USA verzia ma desi,neviem co si mam otom mysliet. A celkovo USA serialy my TOP: Dexter, TBBT, 24, Friends…..

 4. Mayan | november 23., 2010 o 13:31 |

  IT crowd už nie je to, čo býval, ale zo začiatku bol geniálny!

  Z britských seriálov do mojich TOP patrí aj Black Books, Being Human a aj nový Sherlock. A naozaj sa obávam tej americkej verzie, úplne mi stačilo, keď som videla ich predstavu Being human :-(

 5. Michal | november 23., 2010 o 19:54 |

  mayan: IT Crowd je stale super, trosku iny ako predtym ale stale to je pecka, hej Black Books bolo cool dalosa ….,
  a ztych novsich serialov sa mi velmi pacia: Glee, Walking dead, Raisinh hope

Napíšte svoj názor