SERIÁLY.kinema.SK

Platená televízia HBO uvedie na jeseň na území Česka a Slovenska (a to len v septembri) až štyri seriálové premiéry. Jej divákom sa predstavia dva úplne nové seriály a ďalšie dva sa vrátia na jej obrazovky s novými sériami. Spomínané novinky budú asi najvydarenejší komediálny seriál uplynulej americkej sezóny The Middle (Průměrňákovi) a už avizovaný Boardwalk Empire (Impérium – Mafie v Atlantic City), ktorého pilotná časť bude odvysielaná On Demand bezprostredne po americkej premiére. Seriál bude s ďalšími časťami pokračovať na HBO až v januári.

The Middle, naopak, bude u nás vysielaný už od 6. septembra, a to s tromi dielmi za týždeň – každý pondelok až stredu o 20:30 na HBO Comedy.

S dvoma dielmi za sebou, každý piatok po 20:00 už od 3. septembra uvidíte na HBO záverečnú 4. sériu historického seriálu The Tudors (Tudorovci). S novou sériou sa na HBO vráti ale aj seriál Hung – Na velikosti záleží, jeho 2. sériu si budete môcť vychutnávať každý utorok večer o 21:30. Viac informácií o 4. sérií Tudorovcov na HBO nájdete tu.

A nezabudnite, už túto nedeľu v noci o 02:00 nášho času sa bude konať udeľovanie prestížnych televíznych cien Emmy Awards, ktoré HBO bude vysielať naživo. V pondelok 30. augusta podvečer o 19:00 ho uvedie aj zo záznamu skrátene, samozrejme, s titulkami.

VIAC O TITULE: , , ,Komentáre

  1. Michal | august 26., 2010 o 17:21 |

    Hura mame HBO neviem dokedy ale EMMY si nahram a pozrem na druhy den

Napíšte svoj názor