SERIÁLY.kinema.SK

Avizovaná premena kanálu Hallmark Channel na Universal Channel nastane už 3. septembra 2010 o 21:00. Nová stanica odštartuje tuzemskou premiérou seriálu Rookie Blue (Poldíci). Seriály.KINEMA.sk o tom informovala manažérka kanálu Veronika Tamchynová.

Doteraz sme mohli iba hádať, aké nové seriály k nám prinesie rebranding zastaralého Hallmarku. Jedno je isté, viac premiérových. Tlačová správa hovorí, že na Universal Channel sa okrem Rookie Blue v česko-slovenskej premiére objavia napríklad aj čerstvý Haven či Facing Kate, ktorý ešte nemal premiéru ani v USA. Ide o pripravovaný nový seriál americkej káblovej televízie USA Network v hlavnej úlohe so Sarah Shahi (Life – Najbohatší policajt). Universal Channel ďalej bude vysielať aj seriál Brothers & Sisters (Bratia a sestry), ktorý v Česku doteraz nevysielala žiadna televízia. Na Slovensku ho začala vysielať STV, ktorá sa ho však kvôli finančným problémom vzdala po dvoch sériách. Z programovej štruktúry Universalu nebudú chýbať ani doterajší ťahúni Hallmarku ako Medium a The Good Wife.

Stanica bude zameraná na divákov jej predchodcu, teda ženy a mužov od 25-55 rokov. Chce však zaujať aj mladších – vekovú skupinu 18-34. Tvrdí to v ďalšej tlačovej správe, ktorá ďalej hovorí, že Universal Channel bude vysielať filmy a seriály 24 hodín denne v českom jazyku. Tamchynová ale nevylučuje, že by stanica niektoré programy nevysielala v slovenčine.

A teraz si pozrite upútavku rebrandingu…

VIAC O TITULE: , , , ,Komentáre

  1. palino | august 2., 2010 o 20:25 |

    Rookie Blue je velmi vydareny serial – vyborne charaktery, priestor na ich rozvoj a vyvoj pribehu. Haven som po dvoch castiach pochoval. Je to zmes viacerych (vybornych) serialov, ale aj tak je to vlastne o nicom.

  2. mkarek | august 3., 2010 o 15:27 |

    Já bych bral seriál SGU

Napíšte svoj názor