SERIÁLY.kinema.SK

Spomínate si ešte na špeciálne promo video, ktorým stanica ABC v jarnej časti uplynulej sezóny propagovala seriál Castle? Nie? Tak buď kliknite na vyššie uvedený odkaz a pripomeňte si ho alebo si zapnite JOJku resp. nahliadnite pod tento článok a pozrite si ho v slovenskej verzii. Televízia ním totiž ešte koncom minulého týždňa začala vo veľkom propagovať príchod 2. série seriálu na Slovensko.

Promo nahraté z vysielania TV JOJ by serialove.medialne.sk:

Seriál (Vtierka) Castle odštartuje svoju 2. sériu na JOJke už v utorok 31. augusta o 20:15 s dvoma dielmi za sebou. Nasledujúci týždeň začne o hodinu neskôr (kvôli Paneláku), ale ostanú dve časti za sebou. Nakoniec od tretieho týždňa (po návrate Odsúdených) sa ustáli v slote o 22:15 s jednou časťou. Premiérový seriál Lie to Me (Klamári) odštartuje vo štvrtok 2. septembra. S vysielacími časmi bude na tom rovnako ako Vtierka. Informoval Seriály.KINEMA.sk generálny riaditeľ televízie František Borovský.

Televízia JOJ, mimochodom, už túto stredu okolo 20:00 po prvýkrát nasadí do vysielania druhý – dlhší – teaser na Klamárov. Zajtra si ho na tejto stránke budete môcť vychutnať v niekoľkohodinovom predstihu.

VIAC O TITULE: ,Komentáre

  1. Prison | august 10., 2010 o 21:13 |

    Krásne dobré ;) , like.

  2. Ann | august 11., 2010 o 15:43 |

    JOJka s Castle promem překvapila…což je jedině dobře :D :D btw.neví náhodou někdo,kdy se tam ukáže promo na Bones?

  3. Shawn | august 11., 2010 o 15:45 |

    Ann: Na Bones špeci promo typu Castle nebude (aj keď malo byť), keďže Amerika nedala zelenú na použitie tohto: http://www.youtube.com/watch?v=MXodquLaxLc

Napíšte svoj názor