SERIÁLY.kinema.SK

Po náhlom zrušení seriálu Ghost Whisperer sme minimálne na jednu sezónu zostali bez týždennej dávky Jennifer Love Hewitt. Keďže sa „nezúčastnila“ uplynulej pilotnej sezóny, je veľmi nepravdepodobné, že by sa v sezóne 2010/2011 objavila v nejakom seriáli ako pravidelná účinkujúca. Uvidíme ju však aspoň v pilotnej časti nového seriálu Love Bites (ako samú seba), ale aj to až na midseason. Dovtedy ju uvidíme minimálne raz, už 19. júla bude mať na stanici Lifetime totiž premiéru film The Client List, v ktorom Jennifer hrá hlavnú postavu, matku, ktorá aby zabezpečila svoju rodinu, je nútená stať sa prostitútkou.

Deň predtým, 18. júla, sa zas vráti na televízne obrazovky (ešte pred uvedením jej nového seriálu Better Together with You) pôvabná JoAnna Garcia, ktorú sme si mohli obľúbiť v seriáli Privileged alebo mohli „nenávidieť“ v seriáli Gossip Girl, s filmom Revenge of the Bridesmaids stanice ABC Family.

V dráme The Client List ďalej hrajú Cybill Shepherd (Eastwick) a Teddy Sears (Raising the Bar).

V komédii Revenge of the Bridesmaids ďalej hrajú Raven-Symoné (That´s So Raven), Beth Broderick (Sabrina the Teenage Witch, Lost) a David Rogers, notorický seriálový epizodista (Cougar Town, Shark, Numb3rs, CSI: NY, Brothers & Sisters, Ghost Whisperer, CSI, Cold Case, …).

VIAC O TITULE: ,Napíšte svoj názor