SERIÁLY.kinema.SK

Keďže nadchádzajúca 10. séria bude pre seriál Smallville posledná, začať premýšľať nad nástupcom, si myslím, je na mieste. Myslí si to ale aj Geoff Johns, hlavný kreatívny úradník DC (Comics), ktorý pre Smallville už zrežíroval napríklad dvojdiel Absolute Justice. Prezradil, že sa črtá možný seriál o Blue Beetle, teda Modrom chrobákovi. Keďže sa postava má objaviť aj vo finálnej sérii Smalville-u (dieli, ktorý bude režírovať samotný Johns), nakrútili sa už aj testovacie zábery, ktoré však na vizuálnej báze ešte nie sú dotiahnuté. Pozrite si Chrobáka v akcii.

Stanica The WB pred premenou na The CW dala nakrútiť pilot o postave Aquamana, známeho aj zo seriálu Smallville. Titulnú postavu si vtedy zahral Justin Hartley, ktorý v súčasnosti pôsobí v Smallville ako Green Arrow. Prečo to spomínam? Na celý pilot som totiž narazil na YouTube a nevyzerá vôbec zle. Stanica The CW to však na seriál neobjednala, aj keď už vtedy chcela žánrovo podobný pár pre Smallville (resp. náhradu). Ako sami môžete vidieť, bol by pre stanicu totiž príliš nákladný na výrobu kvôli podvodným scénam a samými externými lokalitami.

VIAC O TITULE:Komentáre

  1. Martin | júl 30., 2010 o 19:41 |

    Myslím, že Smallville mal a ešte stále má úspech. V mnohých krajinách má veľa fanúšikov, ktorí ho sledujú a myslím, že nič z toho čo som teraz pozrel ho plnohodnotne nenahradí. Proste Smallville je Smallville a aj vďaka overenej značke (Superman) je tak populárny. Ja by som kľudne pozrel ešte aj 10. sérií .. :D Hovorili o konci už pri 7 – 8 sérií. Možno to ešte potiahnu na 11, nikdy neviete :) Ide aj tak len o peniaze ne?? :D

Napíšte svoj názor