SERIÁLY.kinema.SK

Americké stanice (okrem CBS) sa poriadne vykašlali na klasické sitkomy, pričom tohtoročné Romantically Challenged (ABC), ale hlavne 100 Questions (NBC) sú veľmi vydarené kúsky a ich materské stanice ich aj napriek tomu nechali na koniec sezóny. Romantically Challenged bol dierou pondelňajšieho večera ABC aj keď v číslach mal vysokú sledovanosť. Programy pred (Dancing with the Stars) aj po (Castle) boli sledovanejšie, čo znamená, že to pozerali iba tí, ktorí čakali na Vtierku. 100 Questions však NBC odpratala úplne až na leto a jeho sledovanosť vďaka tomu nedosahuje ani čísla reprízových častí ostatných štvrtkových komediálnych seriálov stanice.

Výsledok: ABC odvysiela iba 4 zo 7 častí seriálu Romantically Challenged a môžeme sa len modliť, aby NBC odvysielala aspoň tých 6 nakrútených častí (13 počas jazdy zredukovali) seriálu 100 Questions a nestiahla ho predčasne, ktorý veľmi pripomína sitkom Friends (Priatelia) – v dobrom zmysle. Ak by ho NBC uviedla skôr (s dostatočnou propagáciou), mohol sa dožiť aj tých 100 častí, ktoré dej seriálu ponúka. Jeho úvodná zvučka je tiež vydarená, pozrite si ju.

VIAC O TITULE: ,Komentáre

 1. Tina | jún 5., 2010 o 13:45 |

  akurat vcera som si pozrela prve dve epizody serialu 100 questions a vyzera naozaj velmi slubne :) Uz teraz sa tesim na dalsie casti :)Dufam, ze sa uchyti a bude pokracovat…

 2. Michal | jún 6., 2010 o 11:06 |

  Tina: ja som videl len prvu cast druhu pozrem dnes a tiez sa mi to paci,nemuselo by to skoncit po6 castiach….aj ked do How I met..alebo Big Bang.to ma este daleko ale je v tom asi potencial

 3. dotem | jún 7., 2010 o 12:54 |

  po precitani tohto clanku som si pozrel prve dve casti 100 QUESTIONS, aj ked ma predtym nazov neuputal, po pozreti ho hodnotim velmi pozitvne.

 4. Alexis | jún 7., 2010 o 20:29 |

  Prve dve casti 100 Questions boli aj podla mna super! :) Pri prvej casti som odpadavala z „Yankee Bitch“ a pri druhej skoro plakala od smiechu z tej story s „Lesbian „open-minded“ Kate“ :D Len prec s tou hroznou Sophie Winkleman!

Napíšte svoj názor