SERIÁLY.kinema.SK

Sex v meste 2

Extra, Filmy máj 27., 2010

No ktorá seriálová postava sa vracia dnes do slovenských kín? No ktorá? Carrie „freaking“ Bradshaw! A, samozrejme, aj jej tri priateľky a ostatní v druhom filme o „sexe“ v meste.

Prečo som sa rozhodol vás o tomto informovať? Lebo ide o sfilmovanie seriálu, či už pokračovanie (ako v tomto prípade) alebo remake (ako v prípade The A-Team) a práve úspech prvého filmu Sex and the City priniesol prelom v prenášaní seriálov na filmové plátna. Ak ste sledovali najúspešnejší seriál káblovej televízie HBO a pozreli si aj pokračovanie vo forme prvého filmu, tak neváhajte a pozrite si aj ten druhý – Sex and the City (Sex v meste) 2.

Pre vašu informáciu: Seriál som nepozeral (ale poznal, ako každý), ale film (prvý) som si už pozrel – raz sa dal pozrieť…Komentáre

  1. PEZ | máj 27., 2010 o 17:07 |

    No tak ja som pre zmenu este nevidel ani prvy film, zato serial som videl komplet sedkych 6 serii a musim povedat, ze bol fakt skvely. Na kazdej casti som sa dobre bavil a aj kopec veci tam bolo zo zivota. :) Inu kto nevidel, tomu urcite odporucam, urcite to nejni „len pre baby“. ;)

  2. Coleo | máj 27., 2010 o 19:25 |

    Celý seriál som videl a bol skvelý no prvý film bol absolútne HROZNÝ!!! Stratilo to akékoľvek čaro pôvodného seriálu a ďalší film vzyerá už ako ťahanie peńazí z fanúšikov…

Napíšte svoj názor