SERIÁLY.kinema.SK

Ugly Betty: 2006-2010

DVD, Extra, Herci, News apríl 12., 2010

Je to na neuverenie, ale je to tak. Už tento štvrtok sa Škaredá Betty (Ugly Betty) navždy rozlúči s New Yorkom (opustí Módu) a zároveň svojimi skalnými fanúšikmi. Posledné časti seriálu to pomaly, ale isto už naznačovali, do deja sa totiž na poslednú rozlúčku vrátilo viacero starších postáv. Betty sa znovu stretla s Giom (Freddy Rodriguez), Christinou (Ashley Jensen), či Henrym (Christopher Gorham).

Nie každý seriál však má tú možnosť aby skončil, dá sa povedať, na vrchole. Po slabšej 3. sérii sa Ugly Betty vo svojej aktuálnej – áno, záverečnej – 4. sérii vrátil ku kvalitám svojich začiatkov.

Tento jedinečný seriál, ktorý nám okrem Americy Ferrera dal aj Becki Newton, a ktorý nás niečo aj naučil, navždy opustí seriálový svet teda už 15. apríla. Bude to koniec jednej éry. ABC ho už aj promuje.

Tak bude vyzerať DVD so 4. sériou Ugly Betty:

VIAC O TITULE:Komentáre

 1. Coleo | apríl 12., 2010 o 22:09 |

  Fu, bude museť prichystať vreckovky :( Betty naozaj končí na vrchole. Dúfam že ešte väčšinu hercov uvidíme. Viem že Becky bude hrať v sitkome ale nieviem či prežijem bez Vanessy Williams či Any Oritz…

  + hlavne dúfam v celú koleckie seriálu na DVD…

 2. Shawn | apríl 12., 2010 o 22:15 |

  Becki nebude v sitkome ale v nejakom romantickom (40-min.) seriáli s názvom Love Bites. Bude v ňom hrať aj Jordana Spiro. Je to o troch ženách v iných fázach vzťahov či čo… Becki bude hrať pannu a v pilote bude hosťovať Jennifer Love Hewitt, Greg Grunberg, Lindsay Price, Jason Lewis…
  Ak dobre viem pilot dostala aj Ana Ortiz, tiež hlavnú úlohu… ale narýchlo neviem čo to bude…

 3. Coleo | apríl 15., 2010 o 11:23 |

  Tak…myslím že to finále nemohlo byť lepšie. Všetko dokonale zapadlo a … …. bolo to proste dokonalé

 4. Shawn | apríl 15., 2010 o 18:40 |

  Keďže 4. sériu som z časových dôvodov nepozeral, včera a dnes som pozrel posledné 3 časti… finále bolo fakt úžasné až dojímavé… :) keď sa nápis Ugly Betty (ako to bolo v pilote) zmenil na iba Betty, to bolo tiež originálne… :)

Napíšte svoj názor